bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Постійний конкурс грантів «ЗМІ за проєвропейські зміни в Україні» від ІЕД та Європейської правди
18.10.2016

Задля підтримки імплементації Угоди про асоціацію, суттєвого посилення ролі громадянського суспільства у просуванні проєвропейських реформ Інститут економічних досліджень та політичних консультацій та Європейська правда оголошують постійний конкурс грантів «ЗМІ за проєвропейські зміни в Україні».

Конкурс проводиться у рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні».

Мета конкурсустворення і розвиток потенціалу регіональних ЗМІ для висвітлення питань, пов’язаних з відносинами України та Євросоюзу, впровадження УА, інших зобов’язань України перед ЄС, для інформування суспільства про сутність європейської інтеграції та європейських цінностей, а також для просування реформ в регіональному вимірі, забезпечення провідних регіональних ЗМІ фінансовою спроможністю для сталого висвітлення європейської тематики, сприяння публічному обговоренню та підвищення інформованості громадськості про теми, пов’язані із ЄС, на місцевому, регіональному та міжрегіональному рівнях.

До участі у конкурсі запрошуються ЗМІ, які:

 • офіційно зареєстровані в Україні;
 • мають щонайменше річний, бажано – трирічний досвід роботи;
 • мають досвід публікацій за тематикою запропонованого проекту;
 • мають сталу аудиторію в одному або декількох регіонах України (окрім Києва);
 • мають спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування).

У конкурсі можуть брати участь регіональні ЗМІ всіх типів: інтернет, друковані та електронні ЗМІ (телебачення та радіо), а також конвергентні ЗМІ, що поєднують кілька типів.

Максимальний розмір гранту – 375 000 гривень (оптимальний бюджет проекту 200 000 – 300 000 гривень, в залежності від типу ЗМІ, менше фінансування дасть переможцям додаткову можливість подаватися на продовження проекту).

Максимальна тривалість проектів – 1 рік, але в будь-якому разі проект має завершитись до 31.03.2019 року. Переможці конкурсу під час виконання грантової угоди мають право подати нову грантову заявку, що забезпечить збереження сталості або розширення проекту, який виконується.

Останній термін подання проектів – 30 вересня 2018 року.

Кінцевий термін подання грантових заявок для розгляду на  засіданні Грантової комісії - 14 листопада 2016 року.

Зверніть будь-ласка увагу на інструкцію про проведення конкурсу, аплікаційну форму, бюджет проекту й стандартну грантову угоду, методологію оцінки грантових заявок та критерії прийнятності, з якими ви можете ознайомитись нижче:

Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу [email protected]. Додатки до проектної пропозиції мають бути додані у форматі .doc, .xls або .pdf. Максимальний розмір кожного із додатків до проектної пропозиції не може перевищувати 2,5 Mb.

Подані на конкурс матеріали не рецензуються. Про результати розгляду кожної проектної пропозиції буде повідомлено електронною поштою.

Рішення про підтримку або відхилення грантової заявки схвалюється колегіально Грантовою комісією, до якої запрошуються фахівці з питань європейської інтеграції та ЗМІ. Грантова комісія залишає за собою право надати заявнику вимоги щодо доопрацювання грантової заявки.

Остаточне рішення щодо грантової заявки оскарженню не підлягає.

Причини відмови в підтримці грантових заявок не повідомляються.

Детальніше - за посиланням: http://goo.gl/q8dcZq

Контакти

 • Проект «Просування реформ в регіони»
 • Інститут економічних досліджень та політичних консультацій
 • [email protected]
 • http://goo.gl/q8dcZq

Коментарі

Ростислав Барабаш   2678 днів тому   #  

Посилання не працює

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Малицький   2658 днів тому   #  

Прошу пояснити, чи правильно правильно маю розуміти, що дед-лайн подачі проекту на розгляд 14 листопада?
Дякую, заст ред. загальноукраїнського тижневика "Український Пвдень" і ред. обласної екологічної газети та член Громадської Ліги "Україна-НАТО" Олександр Малицький, 093-5549446, Миколаїв

 •   Пiдписатися на новi
Антон Курбет   2658 днів тому   #  

Конкурс триває до 2018 року і проходить хвилями. Заявки розглядаються після завершення кожної хвилі. 14.11 - завершення 2 хвилі.

Всі заявки які прийдуть до 14.11 - будуть розгялнуті грантовою комісією орієнтовно в грудні. Всі заявки, які прийдуть після 14.11 (третя хвиля), будуть розглянуті орієнтовно в кінці січня.

 •   Пiдписатися на новi
Олександр Малицький   2658 днів тому   #  

Дякую!
Форма класична, довіільна чи специфічна аплкаційна, чи є необхіднсть власного співфінансування?
О. Малицький, 093-5549446

 •   Пiдписатися на новi
Антон Курбет   2658 днів тому   #  

Всі аплікаційні форми є в оголошенні. Стосовно іншого, читайте будь ласка детальніше у faq https://goo.gl/YUEMFn

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.