bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс грантів «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні»

Рада Європи запрошує до подання проектних пропозицій оголошено в межах Проекту  «Посилення захисту прав людини внутрішньо переміщених осіб в Україні». Дедлайн - 22 січня 2016 р.

Мета цього оголошення – підтримати проекти, які забезпечують успішну інтеграцію і підвищення спроможності внутрішньо переміщених осіб на регіональному і місцевому рівнях в Україні, посилюють конструктивні підходи і пропонують для цього унікальні рішення, підвищують обізнаність про те, як вирішувати різні питання внутрішньо переміщених осіб в межах приймаючих громад. Кінцевою метою є  просування довгострокових рішень для внутрішньо переміщених осіб і відповідних громад згідно зі стандартами Ради Європи та іншими міжнародними стандартами. Запропоновані проекти повинні охоплювати і бути реалізовані у таких чотирьох регіонах України: Луганська, Донецька, Дніпропетровська і Київська області.

Доступний бюджет відповідно до цього запрошення до подання проектних пропозицій становить 150 000 (сто п'ятдесят тисяч) євро. Рада Європи має на меті надати від 10 до 16 грантів на максимальну суму до 15 000 (п'ятнадцяти тисяч) євро кожен.

Кінцевий термін подання заявок – 22 січня 2017 року (до опівночі за центральноєвропейським часом).

Період реалізації проектів 27 лютого 2017 – 27 серпня 2017 року.

Заповнену і підписану заявку на отримання гранту англійською або українською мовою разом із супровідними документами потрібно надіслати в електронній формі (файли Word і/або PDF) на таку електронну пошту: [email protected] Електронні листи повинні містити таке посилання в темі листа: “Application_Grant Award_IDPs_Ukraine”.

Інші запитання, що стосуються цього запрошення до подання проектних пропозицій, можуть бути надіслені  щонайпізніше за тиждень до кінцевого терміну для подання заявок на отримання гранту, англійською або українською мовою лише на цю адресу: [email protected], з таким посиланням в темі листа: <Questions_Grant Award_IDPs_Ukraine>.

Інформацію щодо процедури надання гранту, направлення заявки, процедури оцінювання та відбору можна знайти за посиланням http://bit.ly/2iBEEqc.

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Проєкт Ради Європи, ВПО    2139 днів тому   #  

Всю інформацію щодо грантів, можна знайти на сторінці Ради Європи http://www.coe.int/uk/web/kyiv/home/-/asset_publisher/Pur4r4szNjUn/content/call-for-grants-for-ngos-human-rights-integration-and-empowerment-of-idps-in-ukraine-affecting-change-at-the-regional-and-local-level-?inheritRedirect=false&redirect=http%3A%2F%2Fwww.coe.int%2Fen%2Fweb%2Fkyiv%2Fhome%3Fp_p_id%3D101_INSTANCE_Pur4r4szNjUn%26p_p_lifecycle%3D0%26p_p_state%3Dnormal%26p_p_mode%3Dview%26p_p_col_id%3Dcolumn-4%26p_p_col_pos%3D3%26p_p_col_count%3D4

  •   Пiдписатися на новi
Проєкт Ради Європи, ВПО    2139 днів тому   #  

Термін подачі заявок змінився!
КІНЦЕВИЙ ТЕРМІН ПОДАЧІ ЗАЯВОК - 29 СІЧНЯ 2017!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.