bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Гранти в сільськогосподарському секторі Донеччини та Луганщини

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток») оголошує програму грантів, спрямовану на збільшення доданої вартості у плодоовочевому та м’ясомолочному секторах Донецької та Луганської областей, а саме впровадження нових технологій післяврожайної обробки та переробки продукції, впровадження міжнародних стандартів якості та безпечності сільськогосподарської продукції, розширення ринків її збуту.

У межах цієї програми малим і середнім підприємствам, приватним підприємцям та сільськогосподарським обслуговуючим кооперативам у сфері агропромислового сектору буде надано до 7 грантів на реалізацію запропонованих проектів, які мають на меті:

  • покращення переробки плодоовочевої, ягідної, молочної та м’ясної продукції на контрольованій Урядом України території Донецької та Луганської областей;
  • покращення ланцюгів постачання засобів виробництва для сільськогосподарських виробників на контрольованій Урядом України територіях Донецької та Луганської областей;
  • сприяння продажу фруктів, овочів, ягід, молочної та м’ясної продукції з контрольованої Урядом України території Донецької та Луганської областей в інші області, а також для експорту.

Докладну інформацію про цю програму грантів, умови участі, технічне завдання тощо дивіться у доданих файлах.

Заявки (технічну пропозицію, бюджет і супровідні документи) просимо надсилати в електронному вигляді на адресу проекту «Агросільрозвиток» [email protected] з посиланням на RFA-04 у темі листа.

Заявки мають бути подані не пізніше 18:00 годин 4 грудня 2017 року. Заявки, надіслані пізніше встановленого часу, або такі, що не відповідають умовам конкурсу, розглядатися не будуть.

Усі питання щодо цієї програми грантів просимо надсилати на ім’я керівника відділу грантів і контрактів Володимира Наконечного на електронну адресу: [email protected].

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 2  - Нi  

Коментарі

Оля Сагирь   1759 днів тому   #  

Как зарегистрированться не получается.

  •   Пiдписатися на новi
Неллі Чаус   1759 днів тому   #  

Невозможно отправить письмо на вашу почту, файлы тоже не открываются.

  •   Пiдписатися на новi
Неллі Чаус   1759 днів тому   #  

Почему удаляют комментарии?

  •   Пiдписатися на новi
Неллі Чаус   1759 днів тому   #  

Пожалуйста, дайте контактный телефон. Зарегистрироваться не получается, ссылка не открывается. Почта тоже не открывается. Дайте пожалуйста файл в любом формате, кроме rar. Заранее благодарна за отзывчивость.

  •   Пiдписатися на новi
Вікторія Гультай    1759 днів тому   #  

Ви можете також завантажити файл-архів у форматі zip звідси: https://www.prostir.ua/?grants=hranty-na-zbilshennya-dodanoji-vartosti-u-plodoovochevomu-ta-myasomolochnomu-sektorah-donetskoji-ta-luhanskoji-oblastej

  •   Пiдписатися на новi
Вікторія Гультай    1759 днів тому   #  

Будь ласка, всі ваші запитання спрямовуйте на адресу: [email protected], керівникові відділу по роботі з грантами Володимирові Наконечному

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.