bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Конкурс на грантовий проект від IFES

IFES запрошує неурядові неприбуткові організації з відповідним досвідом до участі в конкурсі проектів на проведення адвокаційної кампанії на підтримку прийняття нового закону про національний референдум в Україні. 

Розмір малого гранту не може перевищувати 266,000.00 гривень (UAH). Грантові кошти можуть бути використаними лише на діяльність в рамках проекту, який буде відібраний за результатами проведеного конкурсу. 

Планується, що проект розпочнеться 10 грудня 2017 року і закінчиться не пізніше 10 липня 2018 року.

Для участі в конкурсі проектів учасники мають заповнити заявку у пропонованому IFES форматі англійською або українською мовами. Форму заявки та бюджету ви можете знайти у доданих файлах

Всі питання щодо участі в конкурсі мають бути надіслані електронною поштою не пізніше 23 жовтня 2017, а готові проектні пропозиції мають бути надіслані не пізніше 10 листопада 2017 на адресу Олесі Лєснікової oliesnikova@ifes.org з позначенням теми повідомлення “Referendum advocacy campaign 2017” для будь-якого електронного листування з приводу конкурсу проектів.  

Контакти

  • oliesnikova@ifes.org
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.