bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Е-урядування у 100 містах України: чи є прогрес?
06.08.2014

Оцінка проводилася коаліцією неурядових організацій у складі ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», Асоціація міст України, ВГО «Громадянська мережа «ОПОРА» та Transparency International Україна за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та фінансової підтримки Європейського Союзу.

Найцікавіші результати дослідження були відображені на інфографіці.

На основі результатів моніторингу експертами проекту було сформовано рекомендації щодо тих кроків, які мають бути здійсненні на місцевому рівні з метою підвищення ефективності впровадження системи електронного урядування в діяльності органів місцевого самоврядування та зростання готовності міст України до надання послуг в електронному форматі.

Сформовані експертні рекомендації стали основою для формування публічних рекомендацій у сфері електронного урядування, в процесі розробки яких було проведено відкрите обговорення на сайті громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку», організовано 2 веб-конференції, учасниками яких стали представники органів місцевого самоврядування та громадських організацій із різних міст України.

У результаті було сформовано перші публічні рекомендації органам місцевого самоврядування щодо розвитку технологій електронного урядування на муніципальному рівні.

Коаліція громадських організацій, задіяних у реалізації моніторингу, звернулась до Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з проханням сприяти поширенню сформованих рекомендацій серед органів місцевого самоврядування у містах України як таких, що рекомендовані до впровадження, та врахувати дані рекомендації при формуванні державної політики, розробці Концепції розвитку електронного урядування в Україні та формуванні інших програмних і нормативних документів у сфері електронного урядування.

Якщо Ви бажаєте отримати свій безкоштовний примірник цієї інфографіки у форматі А4, а також дізнатися більше про результати дослідження - пишіть нам на адресу [email protected]

Контакти

Коментарі

Максим Кобєлєв   3411 днів тому   #  

Дуже шкода, що нема посилання на оригінальну статтю!

На інфографіці нічого неможливо розібрати через низьку якість!

  •   Пiдписатися на новi
Ярина Почтаренко   3404 дні тому   #  

Доброго дня!
Дякуємо за Ваші зауваження. Нам було надіслане зображення у такому розмірі, ми не можемо його самостійно збільшити.
Якщо Вас зацікавила інфографіка, пишіть, будь ласка, на вказану електронну пошту - [email protected].

  •   Пiдписатися на новi
Віктор Оліфіров   3397 днів тому   #  

Не перестану наголошувати - в розрізі питання співпраці влади і громади - на створенні громадського ІНСТРУМЕНТА впливу і співпраці з ВЛАДОЮ, а саме:
Сайт з мінімум трьома розділами:
1. Накази громади владі - розміщені на сайті і передані в паперовому вигляді владноможцям.
2. Пряник - похвала чиновників за сумлінно виконані справи.
3. Висвітлення задокументованих фактів порушення чиновниками законодавства.
Можливі й інші творчо-креативні розділи, але ці - головні!
Сайт має бути продубльований по всій вертикалі - від селища до столичних районів, і по всій території країни - в межах розповсюдження інтернету та інтересу громад до активності.
Можливі й інші механізми РЕАЛЬНОГО впливу на владу і співпраці з нею - пропонуйте, було б кому втілювати!..

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.