bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Слов’янську правові консультанти вчились захищати права громадян

27 жовтня 2016 р. за ініціативи ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» був проведений семінар з надання безоплатної правової допомоги для Слов’янського бюро правової допомоги, представників міських та селищних рад,  територіального центру соціального обслуговування, правових консультантів, що працюють з населенням в Слов’янську та Слов’янському районі.

- Для ефективного захисту прав громадян на Донеччині, необхідно навчити надавати первинну правову допомогу не тільки професійних юристів, але й соціальних службовців, представників місцевого самоврядування та громадських активістів. Саме для цього ми проводимо семінари для правових консультантів в громадах. Протягом наступних двох місяців ми проведемо подібне навчання ще в Краматорську та Лимані, - відмітив голова ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» Сергій Коваленко.

Під час семінару учасники розглянули систему безоплатної правової допомоги в Україні, первинну та вторинну правову допомогу, стандарти роботи в сфері безоплатної правової допомоги,  особливості організації та надання безоплатної правової допомоги в невеликих громадах та сільській місцевості.

Даний проект “Розвиток та інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги у Слов’янську, Краматорську та Лимані” виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.