bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

У Слов’янську правові консультанти продовжують вчитись захищати права громадян

9 грудня 2016 р. за ініціативи ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» був проведений другий семінар з надання безоплатної правової допомоги для представників Слов’янського бюро правової допомоги, міських та селищних рад,  територіального центру соціального обслуговування, громадських активістів та ВПО, що мешкають в Слов’янську та Слов’янському районі.

- Завдячуючи подібним семінарам громадяни можуть навчитись захищати свої права, спілкуватись з державними та судовими органами у відповідності до законодавства, допомагати іншими громадянам у випадку порушення їх прав, - відмітив голова ГО «Агенція демократичного розвитку Донбасу» Сергій Коваленко.

Під час семінару учасники розглянули систему безоплатної правової допомоги в Україні, первинну та вторинну правову допомогу, стандарти роботи в сфері безоплатної правової допомоги,  особливості організації та надання безоплатної правової допомоги в невеликих громадах та сільській місцевості.

Даний проект “Розвиток та інтеграція первинної і вторинної безоплатної правової допомоги у Слов’янську, Краматорську та Лимані” виконується в рамках Проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні», який впроваджується Канадським бюро міжнародної освіти за підтримки Уряду Канади.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.