bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відбувся форум «Позитивний досвід інтеграції ВПО»

10 грудня 2016 р., в рамках обласного форуму, ГО «Жіноча сотня м.Кривий Ріг» запросила ВПО та місцеву громаду обговорити позитивний досвід інтеграції. Захід відбувся за підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва GIZ.

10 грудня  ГО “Жіноча сотня м.Кривий Ріг”, в рамках обласного форуму,   запросила внутрішньо переміщених осіб та місцеву громаду обговорити позитивний досвід інтеграції. Олена Титова, голова ГО “Жіноча сотня м.Кривий Ріг”, зазначила, що позитивним досвідом слід ділитись, навіть якщо його поки що небагато. Про позитивні приклади  інтеграції слід говорити, щоб не зациклюватись на тому, що не вдалось, а рухатись далі.

Почесним гостем форуму була Самосьонок Лариса Миколаївна-кандидат економічних наук, доцент, проректор Донецького національного університету економіки і торгівлі ім.Туган-Барановського-людина, яка подолала свій непростий шлях внутрішнього переміщення, має досвід не тільки позитивної інтеграції, але завжди лишається оптимістом, адже поряд студенти, яких маєш надихати власним прикладом незламності та віри в краще майбутнє.

Капінус Олексій, юрист БФ “Право на захист” наголосив, що юридична підтримка  є невід’ємною складовою успішної інтеграції ВПО, а правозахисні громадські організації готові надати переселенцям той захист, який,  на жаль, не завжди може їм гарантувати держава. 

Кандидат психологічних наук, Катерина Бондар, торкнулась психологічних аспектів інтеграції та шляхів подолання внутрішньої кризи.

Організатори форуму презентували свій проект “Ватра. Простір щирого спілкування”, який можна вважати вдалою платформою для позитивної інтеграції, адже саме Ватра, майже рік об’єднує людей з різних куточків України, людей, що хочуть змінювати своє життя на краще.

Серед учасників форуму були представники громадських організацій, що утворили ВПО з Кривого Рогу, Жовтих Вод та Кам’янця-Подільського, а також представники місцевої громади.

В завершенні форуму всі стали глядачами та учасниками неймовірного перфомансу від плейбек-театру ”Ехо”.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

  • Олена Титова
  • 067-301-70-88
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.