bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Перші успіхи правозахисної програми для ВПО «Перспективи на ринку праці»

Правозахисна програма для внутрішньо переміщених осіб «Перспективи на ринку праці» стартувала у трьох областях України за ініціативи громадської організації «Фундація прав людини» у партнерстві із Естонським жіночим ресурсним центром (ENUT) - за підтримки Посольства Естонії в Україні. Координатором проекту у місті Запоріжжя  є громадська організація Фонд «Професійний розвиток Запоріжжя».

Програма була створена для того, щоб допомогти молодим стартапам знаходити собі «наставників» і радників з числа успішних сформованих професіоналів. На даний момент, сформовано і активно взаємодіють 10 пар з наставників та молодих підприємців. Досвідчені підприємці допомагають розвинути бізнес новачкам, в таких напрямках як: магазин спецій, дитячий розвиваючий центр, карамельна майстерня, коворкінг для батьків, шиття розвиваючих книг з тканини і фетру, студія креативних букетів, діджитал агентство, творча майстерня, наукове шоу та перепелина ферма. Хочеться поділитися першими успіхами і Фундація Прав Людинирезультатами реалізації програми.

Мета взаємодії і роботи пари наставника Марини Симонової і молодого підприємця Олександра Коваля – розширити мережу магазинів спецій «Шамбала» і збільшення прибутковості магазинів. Після початку військового конфлікту на сході України, Олександру з сімей довелося в терміновому порядку переїхати в Запоріжжя, де у нього залишилися родичі. На новому місці йому довелося будувати свій бізнес з нуля і Олександр зіткнувся з такими труднощами, як некомпетентність продавців, маленький дохід з торговельних точок, низька пізнаваність продукції. На момент початку участі в програмі у нього залишалася одна торгова точка, яка була на межі закриття. Після навчального тренінгу, який відбувся восени 2016- го року і ретельного відбору, йому був призначений наставник Марина Симонова, успішний бізнес тренер і фахівець з продажів. В результаті взаємодії зі своїм наставником, Олександр повністю поміняв дизайн упаковки своєї продукції, розробив рекламні акції, змінив цінову політику. З моменту старту проекту, Олександр збільшив прибуток на 10%, розширив мережі збуту продукції, розробив нову, більш якісну упаковку для свого товару і впровадив міні вітрину, для представлення своїх спецій в спеціалізованих магазинах. Також, найближчим часом Олександр планує відкрити ще один магазин спеції «Шамбала» в м. Запоріжжя.

Таким чином, на даний момент, 10 підприємців-початківців проходять шлях від ідеї до готового бізнес проекту за підтримки досвідчених експертів, вони отримують тільки працюючі інструменти реалізації та розвитку своєї справи. Слідкуйте за перебігом проекту у групі «Фундації Прав Людини» на Facebook. а також на сайті Фундації Прав Людини: http://www.uhrf.org/.

Контакти

  • Фундація прав людини
  • http://www.uhrf.org/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Иван Грановский   2134 дні тому   #  

Хтось може сказати? Чи ще працює ця программа?

  •   Пiдписатися на новi
Козло Мария   2134 дні тому   #  

Так программа ще діє, 10-ть пар молодих підпріємців та їх наставників будуть співпрацювати до квітня 2017 року.

  •   Пiдписатися на новi
Иван Грановский   2134 дні тому   #  

Я мав на увазі, чи можна стати участником программи?

  •   Пiдписатися на новi
Козло Мария   2134 дні тому   #  

Ні, нажаль усі пари сформовані в жовтні 2016 року, програмаю не передбаченно включення нових участників.

  •   Пiдписатися на новi
Иван Грановский   2134 дні тому   #  

Дякую! можливо підкажете чи е подібні програми в інших організаціях?

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.