bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Кого і як українські суди можуть обмежити в дієздатності (Інфографіка)

Експерти ГПО «Права людини» розробили інфографіку, яка наглядно демонструє процедуру обмеження дієздатності фізичної особи.

інфоргафіка, ГПО "Права людини"

Відповідно до статті 241 ЦПКУ, ухвалюючи рішення про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи суд встановлює над нею піклування і за поданням органу опіки та піклування призначає їй піклувальника.

Експерти ГПО «Права людини» розробили інфографіку, де роз’яснюється – які категорії людей можуть бути визнані обмежено дієздатними у судовому порядку, як відбувається процедура, куди необхідно подати заяву, та хто може бути заявником.

Інфографіка створена в рамках проекту «Сприяння ефективному використанню права на доступ до правосуддя осіб з порушеннями психічного здоров’я та обмеженими інтелектуальними можливостями», який здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Програми «Нове правосуддя».

Погляди авторів, викладені у інфографіці, не обов’язково відображають погляди Агентства США з міжнародного розвитку або Уряду Сполучених Штатів Америки.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Ігор Алексєєв   979 днів тому   #  

Цікава і корисна інфоґрафіка, дякую.
Дуже хотілося би більше інформації - тут не говориться ані про обсяг, ані про строк обмеження.

Також дуже цікавить тема, як боротися зі зловживаннями з боку опікунів - схоже, у межах моєї досяжности таке коїться.

  •   Пiдписатися на новi
Василь Лопатюк   979 днів тому   #  

Дякую Ігор за коментар.
Ще більше інфографік на тему доступу до правосуддя осіб з порушеннями психічного здоров’я та обмеженими інтелектуальними можливостями можете переглянути на ресурсі правозахисної організації "Права людини":
http://prava-lyudyny.org
Або на сторінці Facebook: https://www.facebook.com/PravaLudini/
Гарного дня!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.