bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Слідкуйте за перебігом конференції “Майбутнє місцевого врядування в Україні” на ГУРТі! (АУДІО-анонс)
11.11.2013

14-16 листопада 2013 року у м. Ірпінь, Київської області, відбудеться конференція “Майбутнє місцевого врядування в Україні” у форматі  пошуку майбутнього. 

Плануючи цей захід, команда Ресурсного центру ГУРТ виходила з припущення, що майбутнє – це результат свідомої діяльності тих, хто хоче бажаних змін і робить кроки для їх впровадження.

Захід збере понад 60 представників органів місцевого самоврядування, органів державної влади, лідерів та активних мешканців громад, націольнальних та місцевих інститутів громадянського суспільства, щоб обговорити минуле, теперішнє і мабутнє місцевого врядування в Україні.

Кожен із запрошених учасників володіє унікальним практичним досвідом у сфері місцевого врядування і може зробити власний внесок у результат заходу, яким стане план дій, що приведе нас до бажаних змін.

Протягом трьох днів учасники будуть працювати у кількох малих групах. Аналізуючи минуле та сьогодення, вони спробують зрозуміти та сформувати необхідні спільні кроки для того, щоб отримати бажане майбутнє для розвитку місцевого врядування в Україні.

Результати конференції будуть опубліковані на порталі ГУРТ і стануть доступними широкій громадськості.

14-16 листопада 2013 року у форматі пошуку майбутнього відбудеться конференція “Майбутнє місцевого врядування в Україні”. Портал ГУРТ щодня буде висвітлювати події заходу.

Конференція “Майбутнє громадянського суспільства” організовується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Фонду розвитку демократії ООН (UNDEF) у межах проекту “Нові можливості для сільських громад постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи”. Конференція співфінансується Урядом Швеції.

Портал ГУРТ щодня буде висвітлювати події заходу.

Слухайте анонс також у подкасті: 

Alternative content


скачати на Cpod.Co

Контакти

Коментарі

Віктор Шаховський   3670 днів тому   #  

Про яке місцеве самоврядування іде мова. Я мешкаю у селищі, приймав участь у всіх виборах починаючи з1998 року, був кандидатом, і на селищного голову, і у депутати селищної ради, і лише два рази обрався на довиборах, лише тому, що особисто не відходив з дільниці до кінця підрахунку голосів, різниця у два голоси, виграв у начальника комунгоспу. Селищний голова ніяких рішень без узгодження з головою РДА не приймає, у депутати висовують людей, які їм підконтрольні, які працюють у держустановах, організаціях, інколи це робиться примусово. Сесії селищної ради проводяться закрито, бажаючі не можуть бути присутніми. Та і народ привчили мовчати, як правило виборці у селищі не знають своїх депутатів, а перша ланка куди повинен звернутися громадянин, це депутат місцевої ради. У районі створено Громадську раду при голові РДА , і її очолив ... селищний голова( так як він голова ГО шахістів), член ради перший заступник голови РДА(голова ГО землевпорядників), секретар ( головний спеціаліст відділу внутрішньї політики РДА) і т.п. Як ви думаєте дієва рада з такими членами?

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.