bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Вища освіта в Європі: онлайн-помічники
16.07.2014

Мережа порталів StudyPortals і міжнародна освітня агенція DEC education запрошують скористатися платформою онлайн-чатів та консультацій для отримання докладної інформації про практичні аспекти закордонної освіти.

Швидко, зручно, оперативно!


Відвідайте портал BachelorsPortal.eu, присвячений бакалаврським програмам в університетах ЄС; а якщо вас цікавить магістратура - MastersPortal.eu. У правому нижньому кутку екрана натисніть зелену кнопку «Почати онлайн-чат з нашими освітніми консультантами» і поставте своє запитання. Україномовний або російськомовний експерт DEC education оперативно відгукнеться на ваше звернення, а в разі знаходження офлайн - зв'яжеться з вами за вказаною адресою електронної пошти. Жоден запит не залишиться без уваги!

БАКАЛАВРІАТ в ЄС - 8157 програм доступно

Перебуваючи онлайн, наші консультанти будуть раді допомогти вам з такими запитаннями:

 • як підібрати найбільш оптимальну програму і університет;
 • що потрібно враховувати, подаючись на бакалаврську програму в університеті ЄС чи Європи;
 • відмінності в системах вищої освіти між європейськими країнами;
 • що і в яких розділах можна знайти на сайті www.bachelorsportal.eu.

МАГІСТРАТУРА В ЄС - 22726 програм доступно

Перебуваючи онлайн, наші консультанти будуть раді допомогти вам з такими запитаннями:

 • підбір оптимального магістерського або післядипломного курсу з урахуванням поточної спеціальності;
 • відмінності між університетами, кваліфікаціями і системами навчання;
 • вступні академічні, мовні та інші вимоги;
 • що і в яких розділах можна знайти на сайті www.mastersportal.eu

Про організаторів

StudyPortals.eu - найавторитетніший на сьогоднішній день ресурс, де зібрана актуальна інформація про університети, стипендії та програми вищої освіти в Європі. Проект стартував в 2007 році і в цей час об'єднує більше ніж 1400 університетів у 40 країнах Європи. Мета організації - зробити навчання в Європі простішим, доступнішим і зрозумілішим завдяки створенню єдиної інформаційної системи і професійним інтерактивним консультаціям. StudyPortals підтримується Європейською комісією, а також провідними культурно-освітніми структурами - British Council (Великобританія), DAAD (Німеччина), Nuffic (Нідерланди), OeAD (Австрія), Universidad.es (Іспанія) та ін. Операційний центр проекту знаходиться у м. Ейндховен, Нідерланди.

DEC education - міжнародна освітня агенція, ексклюзивний інформаційний партнер StudyPortals.eu в Україні та Молдові. В рамках програми співпраці експерти відділу вищої освіти агентства надають онлайн- і e-mail-консультації для російськомовних користувачів ресурсів BachelorsPortal.eu і Mastersportal.eu.

Компанія створена в 1999 році в Кишиневі, а в Києві працює з 2003 року. Сьогодні DEC education є найбільшим освітнім агентством України (більше 90 співробітників), охоплюючи більшу частину ринку консультаційних послуг, а також успішно підтримуючи власні освітні проекти. Компанія є єдиним в Україні та Молдові володарем престижної галузевої премії «Провідне освітнє агентство Східної Європи» ( STM Star Agency Eastern Europe), що присуджує журнал Study Travel Magazine.

Контакти

 • Джерело: http://osvita.ua/abroad/higher_school/40884/

Коментарі

Петро Шпига   3615 днів тому   #  

Сторінка нежива, суперзахищена. Користуватися незручно.

 •   Пiдписатися на новi
Петро Шпига   3614 днів тому   #  

Сайт зависає в Google Chrone, в Мозилі все нормально!

 •   Пiдписатися на новi
Ярина Почтаренко   3614 днів тому   #  

Пане Петре, у нас тимчасові технічні неполадки на сайті. Пробачте за незручності! Найближчим часом усе виправимо.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.