bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Підбірка можливостей для людей поважного віку: від вивчення історії до шахових стратегій
24.03.2015

Якщо Ви думаєте, що після виходу на пенсію життя закінчується, то глибоко помиляєтеся. ГУРТ підготував цікаві можливості для людей поважного віку. Ми пропонуємо не сидіти Вам вдома, а поспішати на зустріч із новими людьми та емоціями.

Авторський курс Діани Клочко «Від дольменів до інсталяцій. Загальна історія європейського мистецтва» (Київ)

Європейська візуальна спадщина була й залишається базою для розуміння ціннісних орієнтирів людства, навіть мистецтво інших континентів і народів Землі вивчається у порівнянні з її стилями і напрямами. Цикл лекцій допоможе слухачам познайомитися з основними етапами, іменами, пам`ятками Європи, здебільшого – Західної. Запропонований формат лекцій (1,5 години) також включає можливість дискусій, обміну думками, відвертих запитань лектору, побажань у виборі окремих акцентів та естетичних ліній.

Час: щочетверга, о 19.30

Довідки за телефоном: (044) 594-10-63

Лекції з історії України (Київ)

Повний курс історії України, підготовлений спеціально для слухачів кафедрою історії Києво-Могилянської Академії. Кращі лектори, найсвіжіші факти, провідні теорії, цікаві теми, які показують Україну на різних етапах формування. Від археологічних розвідок до сьогодення, від яскравих епізодів до великої картини. А також ті речі в історії, які формували щоденне життя українців та їхню ментальність.

Час: щопонеділка, 19:00

Кіноклуб для пенсіонерів (Одеса)

Щовівторка одеських пенсіонерів запрошують до кіноклубу для перегляду фільмів. Учасники кіноклубу збираються щотижня. Зустрічі проходять у душевній атмосфері за чашкою чаю. Після завершення перегляду пенсіонери із задоволенням діляться своїми враженнями про сюжетні лінії і гру акторів. Розібратися в тонкощах психологічних моментів їм допомагають психологи Майя Шинкаренко та Оксана Кокота. А по закінченню зустрічі кіноглядачі спільно обговорюють тематику і жанр фільму, який хотілося б подивитися наступного разу.

Час: щовівторка, о 13:00

Місце: м. Одеса, вул. Ніжинська, 42, актовий зал

Телефон для довідок: (0482) 49-63-32.

Шаховий клуб для пенсіонерів (Одеса)

Заняття присвячені розбору різних тактик і стратегій, відвідувачі знайомляться і діляться між собою досвідом і знаннями різних шахових тем і жанрів. Любителі шахів розглядають поширені дебютні пастки і комбінації, мініатюри і надшвидкі партії чемпіонів світу, проводять бесіди про шахову тактику і стратегію, обговорюють шахові головоломки.

Час: щоп’ятниці з 14:30

Місце: м. Одеса, вул. Богдана Хмельницького, 62

Комп’ютерні курси для пенсіонерів (Львів)

Комп'ютерні курси відкриють людям поважного віку незвіданий світ із великою кількістю інформації. Програма навчання для пенсіонерів розроблена з урахуванням вікових особливостей та доступна без попередньої підготовки. Після завершення курсів для пенсіонерів в Бюро комп'ютерних технологій ви будете вміти користуватися оптичною мишею і клавіатурою, працювати з папками та файлами, редагувати тексти в програмі Word, користуватися пошуком в Інтернеті, електронною поштою тощо.

Місце: м. Львів, вул. Т. Костюшка, 18

Детальніше за телефоном: (098) 944-02-59

«Золотий вік» в Новоодеській бібліотеці (Нова Одеса)

Дозвіллєвий клуб для людей похилого віку. У програмі клубу – проведення літературно-музичних вечорів, творчих зустрічей, прем’єр і презентацій книг.

Місце: Миколаївська обл., м. Нова Одеса, вул. Леніна, 181

Телефон для довідок: (05167) 2-12-37

Клуб «Надвечір’я» (Радивилів)

Це справжній осередок творчості, натхнення, доброти. Адже основна мета його створення полягала в сприянні повноцінному дозвіллю пенсіонерів, одиноких людей, людей із інвалідністю та людей поважного віку. Його учасники – це активні небайдужі люди, які вміють зробити своє життя наповненим та цікавим.

Місце: Рівненська обл., м. Радивилів, вул. Кременецька, 1

Телефон для довідок: (0363) 34-37-71

Університети третього віку

Метою створення освітнього центру «Університет третього віку» є адаптація старшого покоління до сучасного суспільного життя; підтримка фізичного та інтелектуального здоров’я, сприяння зайнятості та об’єднанню, розширення світогляду, підвищення якості життя літніх людей; організація діяльності, що створює умови для спілкування, самореалізації та активної участі в житті. В основі навчання людей поважного віку лежить ідея інтеграції неформальної та формальної освіти. Навчальна програма побудована з урахуванням бажань та інтересів слухачів і включає в себе різні напрями.

Розташований у різних містах України:

Дніпропетровськ (вул. Набережна Леніна, 18, тел.: (056) 370-36-21)

Київ (вул. Салютна, 2, тел.: (044) 400-90-07)

Львів (вул. Костюшка, 11, тел.: (032) 255-32-01)

Миколаїв (вул. Нікольська, 24, тел.: (0512) 37-88-38, 37-88-44)

Харків (вул. Котлова, 34-а, тел.: (057) 712-00-63, 712-54-16)

Чернівці (вул. Університетська, 18,тел..:  (0372) 52-48-86).

Підготувала Надія Богатир

Контакти

Коментарі

Тетяна Сила   3377 днів тому   #  

Пані Надіє!
Дуже корисна і змістовна інформація.
Хочу додати про можливості активного життя для людей поважного віку в Чернігові. Проект, що реалізується в Чернігівському національному технологічному університеті надає багато можливостей:
http://social-integr.stu.cn.ua/index.php

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.