bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Під час ГУРТрадіо Кемпу суспільні журналісти навчилися створювати мультимедійні історії успіху
18.06.2015

Протягом 18-19 червня 2015 року 15 суспільних журналістів із різних регіонів України взяли участь у ГУРТрадіо Кемпі, під час якого вдосконалили свої репортерські навички, дізналися більше про розвиток громад та отримали унікальний досвід роботи з мультимедійною історією. Захід відбувся в межах проекту «Інтернет-радіо ГУРТ – альтернативне медіа для розвитку громадянського суспільства в Україні», що реалізується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Чорноморського фонду регіонального співробітництва. 

Серед учасників ГУРТрадіо Кемпу були волонтери Ресурсного центру ГУРТ, а також суспільні журналісти, які пройшли конкурсний відбір на участь у заході.

Першого дня, 18 червня 2015 року, тренінгову частину ГУРТрадіо Кемпу проводила редактор порталу ГУРТ Катерина Полякова. На початку заходу вона презентувала формат заходу та ознайомила учасників із компетенціями Ресурсного центру ГУРТ.

Далі розпочалася інтенсивна робота з вивчення технологій, особливостей і вимог до створення мультимедійних історій успіху підприємців та підприємниць, підтриманих Ресурсним центром ГУРТ у межах проектів «Розвиток малого підприємництва в сільських громадах України» та «Розвиток жіночого підприємництва в Україні».

Учасників розподілили на репортерські команди, кожна з яких отримала по два підприємці для написання мультимедійних історій успіху за заздалегідь підготовленим шаблоном.

Після ознайомлення з технічними вимогами до написання мультимедійних історій успіху суспільні журналісти мали визначити у своїх репортерських командах лідера, розподілити між собою репортерські функції і підготувати детальний план роботи над мультимедійною історією, презентувавши його на широкий загал.

Окрім теоретичних знань, отриманих під час тренінгової частини, учасники мали змогу потренуватися «в полі» – під час моделювання презентації історії успіху від тренінг-менеджера Ресурсного центру ГУРТ Тетяни Оселедько, яка розповіла про свій минулий досвід підприємницької діяльності.

Попрацювавши в команді відповідно до визначених раніше функцій і зібравши контент для майбутньої історії успіху, суспільні журналісти обговорили, з якими труднощами вони зіштовхнулися під час збору інформації, та визначили, як можна покращити ефективність роботи безпосередньо з підприємцями-учасниками проектів Ресурсного центру ГУРТ.

Завершальним етапом першого дня ГУРТрадіо Кемпу стала підготовка суспільними журналістами мультимедійного драфту змодельованої Тетяною Оселедько історії успіху. Учасники мали придумати назву, підготувати драфт текстової версії, розробити сценарії аудіоподкасту та відеоролику за результатами виступу підприємниці й презентувати отриманий контент.

Наступного дня, 19 червня 2015 року, під час ГУРТ Бізнес Кемпу, який проходив у форматі виставки-ярмарку малого підприємництва, суспільні журналісти реалізували на практиці отримані напередодні знання й зібрали контент для підготовки мультимедійних історій успіху підприємців та підприємниць, підтриманих Ресурсним центром ГУРТ. Детальніше про ГУРТ Бізнес Кемп читайте за посиланням.

«ГУРТрадіо Кемп відкрив мені нові горизонти. Тут я зустріла людей, які навіть за відсутності інструментів створюють дива. До того ж їхні бізнеси майже завжди, окрім отримання прибутку, несуть користь громаді. Я пів заходу провела зі сльозами на очах. Були моменти, коли я дійсно плакала. Не через те, що сумно, а через те, що нестримно радісно, що так багато людей, яким небайдуже! Людей, які пишаються тим, що роблять, людей, які роблять все, щоб фраза «Я з села!» звучала гордо. Я щаслива від знайомства з кожним і вдячна всім, хто долучився до цього заходу», – поділилася враженнями суспільна журналістка, волонтерка ГУРТа Оксана Гуцол

 

Мультимедійні історії успіху підприємців-учасників проектів Ресурсного центру ГУРТ, підготовлені суспільними журналістами, читайте незабаром на порталі ГУРТ.

Контакти

  • Ресурсний центр ГУРТ
  •  [email protected]
  • (044) 296 1052
  •  https://www.gurt.org.ua/

Коментарі

Оля Туринська   3279 днів тому   #  

Цікаво подивитися на результат

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   3278 днів тому   #  

Зовсім скоро це можна буде зробити на нашому порталі :)

  •   Пiдписатися на новi
Ігор Алексєєв   3276 днів тому   #  

Дуже цікаво було би дізнатися за минулий досвід підприємницької діяльности Тетяни Оселедько !!! :))

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.