bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Книга за результатами відкритого простору «Люди і гроші: рецепти розвитку громад»
30.06.2015

20 червня 2015 року у межах ГУРТ Бізнес Кемпу відбулася конференція у форматі відкритого простору «Люди та гроші: рецепти розвитку громад», фасилітатором якої виступив виконавчий директор Ресурсного центру ГУРТ Богдан Маслич.

Протягом першої сесії заявники пропонували актуальні для них теми, зазначивши час та місце їхнього обговорення. Далі учасники обирали теми, що їм ближчі, та обговорювали їх у групах.

Під час другої сесії учасники в групах обговорили питання організації спільної виставки художника та фотохудожника, методи залучення ресурсів та ефективні інструменти просування бізнесу.

Третья сесія дала змогу подискутувати про мотивацію сільської громади до розвитку, програми створення оздоровчих комплексів для дітей та спонсорів малого бізнесу в сільській місцевості. 

Можливості створення бізнес-інкубаторів, рівень залученості міжнародних фондів до розвитку громад та вплив місцевої влади на сільські громади учасники обговорили під час четвертої сесії.

Пропонуємо ознайомитися із книгою за результатами відкритого простору «Люди та гроші: рецепти розвитку громад» нижче.

 

Детальніше про захід читайте за посиланням.

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.