bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Запрошуємо ознайомитися із результатами піврічної діяльності ГУРТа

Шановні колеги!

Уже протягом 20 років Ресурсний центр ГУРТ працює для свідомої та успішної України, допомагаючи активним громадянами впроваджувати зміни в їхніх громадах. Як інформаційна, комунікаційна та ресурсна платформа, ГУРТ забезпечує функціонування найбільшої в Україні мережі агентів змін, лідерів організацій громадянського суспільства та громад, яка на сьогодні становить понад 19 000 учасників. 

Ми впевнені, що маємо бути динамічною організацією, яка постійно шукає шляхи для вдосконалення та досягнення місії. Незважаючи на те, що ключове завдання ГУРТа полягає у розвитку українських ОГС, ми також орієнтовані на підтримку малого підприємництва й сприяння реформам в Україні.

У 2015 році ми намагалися залучити партнерів із міжнародних організацій, бізнесу та іноземних урядів, які поділяють наше бажання змін. Ми сподіваємося, що діяльність, описана в Комюніке, продемонструє наші досягнення та відданість демократичним суспільним перетворенням в Україні.

З повагою,

команда Ресурсного центру ГУРТ

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Естер Андріяко   2341 день тому   #  

Молодці! Так тримати! Успіхів і наснаги вам, колеги!

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   2341 день тому   #  

Дякуємо! Навзаєм :)

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.