bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Місяць різноманіття на порталі ГУРТ
11.01.2016

З 11 січня по 6 лютого 2016 року на порталі ГУРТ тривав тематичний Місяць різноманіття. В його межах ми говорили про принципи толерантності, різноманітності, інклюзії та рівних можливостей в Україні та поза її межами; зусилля, що поєднують співпрацю громадянського суспільства та влади в розробці ефективних політик і вихованні більш толерантного суспільства; формування простору, де є змога почути думки кожного, незалежно від його статі, віросповідання, етнічної приналежності, стану здоров’я тощо. 

Ми закликаємо вас долучитися до обговорення теми різноманіття й ділитися власним досвідом подолання стереотипів, стигматизації й дискримінації. Саме ваші думки та досвід допоможуть максимально розкрити цю важливу й актуальну тему, яка сприятиме розбудові демократичного суспільства в Україні.

Коментуйте публікації, пропонуйте свої теми, дописуйте в блозі, й разом ми зможемо напрацювати корисні матеріали, що стануть у нагоді організаціям, громадським активістам і волонтерам, які мають намір розвиватися в цьому напрямку.

Матеріали за темою:

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.