bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГУРТ запрошує до участі у тренінгу «Розпочни свій бізнес»

Ресурсний центр ГУРТ запрошує ініціативних мешканців Київської області*, зацікавлених у відкритті та розвитку власної справи, до участі у проекті «Працевлаштування через підприємництво», що впроваджується за фінансової підтримки Всесвітньої єврейської допомоги. Першим етапом участі у проекті стане навчання на тренінгу «Розпочни свій бізнес», який проводитиметься сертифікованими тренерами за методологією Міжнародної організації праці.

ДЕ?

м. Київ

КОЛИ?

 • 23 - 25 вересня 2016 р. (1 група учасників)
 • 30 вересня - 2 жовтня 2016 р. (2 група учасників)

ХТО МОЖЕ ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

 • ініціативні громадяни, які планують розпочати підприємницьку діяльність;
 • підприємці, які нещодавно започаткували власний бізнес.

Під час тренінгу учасники отримають необхідні для започаткування і розвитку власної справи знання та навички. Триденна навчальна програма буде присвячена розробці бізнес- та маркетингових планів, фінансовому плануванню, пошуку джерел стартового капіталу та особливостям роботи з персоналом.

Увага! Учасники тренінгу будуть запрошені до участі у конкурсі бізнес-планів. Переможці конкурсу отримають фінансову допомогу на започаткування та розвиток власного бізнесу.

ЯК ВЗЯТИ УЧАСТЬ?

Для участі у тренінгу заповніть анкету за посиланням до 11 вересня 2016 року. включно.

Проект спрямовано винятково на мешканців Київської області. Мешканці міста Києва та інших регіонів України не можуть брати участі у проекті. 

Відбір учасників проводиться на конкурсній основі. Кількість місць обмежена. Результати відбору будуть повідомлені до 16 вересня 2016 року включно.

Учасники, які пройдуть відбір, отримають лист-запрошення від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями.

Увага! Участь у тренінгу безкоштовна. Учасникам тренінгу буде забезпечено проживання та харчування. Транспортні витрати учасників тренінгу не відшкодовуються.

Протягом 2014-2016 років Ресурсний центр ГУРТ за підтримки Всесвітньої єврейської допомоги та Фонду Монсанто успішно реалізував низку проектів з розвитку малого бізнесу в Україні. Пропонуємо ознайомитись з історіями успіху підприємниць і підприємців:

* - проект спрямовано виключно на мешканців Київської області, мешканці міста Києва та інших регіонів України не можуть брати участі у проекті. 

Більше про проекти Ресурсного центру ГУРТ з розвитку підприємництва дізнайтесь на GURT.ORG.UA/BIZ 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 7  - Нi  

Коментарі

Олександр Малицький   2187 днів тому   #  

Прошу надати можливість зареєструватися. Наразі - не відкривається
З повагою, Олександр Малицький, 093-5549446, Миколаїв

 •   Пiдписатися на новi
Омельченко Валерія   2186 днів тому   #  

Пане Олександре,

Онлайн-анкета за посиланням відкривається.

Проте звертаємо Вашу увагу на те, що проект спрямовано виключно на мешканців Київської області. Мешканці міста Києва та інших регіонів України не можуть брати участі у проекті.

Дякую.

 •   Пiдписатися на новi
Ганна Давиденко   2186 днів тому   #  

Здравствуйте!
Я проживаю в Киевской области, в Киево-Святошинском районе. Но прописана я в другой области. Как для вашего проекта подтвердить свое место проживания?

 •   Пiдписатися на новi
Богдан Маслич   2185 днів тому   #  

На цьому етапі ми не вимагаємо ніякого документального підтвердження проживання у Київській області. Достатньо того, що Ви вкажете в анкеті фактичне місце приживання у Київській області.

 •   Пiдписатися на новi
Столярчук Надія   2162 дні тому   #  

Чому мешканці Києва не можуть взяти участь? Можливо щось подібне є для Києва або планується?

 •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   2162 дні тому   #  

Добрий день, пані Надіє.
Географія проекту визначена його цільовою аудиторію. Цього разу це жителі Київської області. Будь ласка, стежте за нашими розсилками. Вся актуальна інформація стосовно нових проектів відразу з'являтиметься на порталі й потраплятиме до щотижневого бюлетеня. Дякую за увагу до нашого проекту! Гарного дня!

 •   Пiдписатися на новi
Андрій Горовий   2162 дні тому   #  

Добрий день!
Підкажіть будь-ласка - після заповнення анкети має надходити підтвердження на пошту, чи просто потрібно очікувати відповіді по тренінгу?

 •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   2162 дні тому   #  

Добрий день, пане Андрію!
Ні, після заповнення анкети сповіщення не надходить. Результати відбору будуть повідомлені усім учасникам до 16 вересня 2016 року включно.
Дякуємо.

 •   Пiдписатися на новi
 •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.