Почни з Windows!

Кожен керівник зацікавлений у тому, аби робота в його організації будувалася ефективно. Максимальне використання ресурсів та безпека – важливі критерії успішного менеджменту. А почати можна з простих і зрозумілих кроків. Найперший із яких – використання ліцензійної операційної системи Windows.

Якщо ви не користувалися до цього ліцензійною Windows, то можете не знати про низку суттєвих переваг, які стають доступними з цією ОС. Завдяки ліцензійній Windows можна:

  • Зберегти доступ до важливих файлів. В 96% піратських Windows оригінальний код змінено, ризик зараження вірусами і збоїв у роботі вищий на 35% в порівнянні з офіційною версією.
  • Пришвидшити завантаження комп’ютерів. Продуктивність ПК із ліцензійним Windows в середньому вища на 56%, ніж із піратським.
  • Вчасно отримувати оновлення та офіційну технічну підтримку. Оновлення дозволяють підвищити продуктивність роботи ПЗ та виправити недоліки захищеності програм.
  • Захистити доступ до пошти та облікового запису. В кожному восьмому піратському диску є програмний код, який може використовуватися для викрадення паролів до особистих даних.
  • Уникнути долі стати жертвою шахраїв. Програми-шпигуни, вбудовані в піратське ПЗ, можуть зчитувати конфіденційну інформацію (дані платіжних карток, номери телефонів, паспортні дані).
  • Бути чистим перед законом. Використання і розповсюдження піратського ПЗ – злочин.
  • Зберегти репутацію своєї організації. Зокрема, не втратити доступу до пошти, облікових записів в соцмережах та інформації фінансового характеру.

За даними фахових досліджень, у кожній четвертій контрафактній Windows антивіруси виявляють вірусний код.

Враховуючи сучасну специфіку робити в Інтернет-середовищі, на ПК із ліцензійним Windows інтернет-сторінки завантажуються на 46% швидше, ніж на пристроях із піратською версією.

Скористайтеся можливістю отримати ліцензійне пільгове програмне забезпечення за Програмою технологічної підтримки неприбуткових організацій України (TechSoup Україна). У жовтні 2017 року ліцензію Windows можна отримати лише за 249 грн.

Детальніше дізнатися про TechSoup Ukraine можна тут.

Обирайте справжнє ПЗ!

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 8  - Нi  

Коментарі

Микола Пасічник   157 днів тому   #  

Доброго дня. А можна отримати ліцензійні пільгове програмне забезпечення Windows для ОТГ?

  •   Пiдписатися на новi
Мазипчук Максим   157 днів тому   #  

Доброго дня, пане Миколо! Участь в Програмі можуть братиучасть громадські об'єднання, які зареєстровані в реєстрі неприбуткових організацій з відповідними кодами неприбутковості 0005 (0036), 0006 (0032), 0013 (0035), 0011 або публічною бібліотекою. Детальніше про реєстрацію за посиланням - https://gurt.org.ua/news/informator/42298/. При виникнені запитань, будь ласка, звертайтесь. З повагою, Максим Мазипчук.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.