bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ГУРТ запрошує до участі у вебінарі щодо співпраці організацій громадянського суспільства
06.06.2017

У п’ятницю, 9 червня 2017 року, Ресурсний центр ГУРТ у партнерстві з Мережею організацій громадянського суспільства Естонії (NENO) проводить безкоштовний вебінар у рамках проекту «ТрансФормуй ГУРТ!». Під час онлайн-зустрічі учасники дізнаються про те, як організаціям краще будувати ефективну співпрацю. Тема нашої розмови: «Поодинці або разом: що приводить некомерційні організації до успіху?».

Спікером вебінару буде Іван Лаврентьєв. Протягом п'яти років Іван працював у Мережі ОГС Естонії (NENO), де займався питаннями комунікації та програмами розвитку для громадських об'єднань. Також він брав участь у роботі низки коаліцій некомерційних організацій та активістів як в Естонії, так і в інших країнах.

Розподіл відповідальності між громадськими організаціями, коаліції й мережі створюють соціальний капітал, що є передумовою для становлення активного громадянського суспільства. Іван Лаврентьєв розповість про те, як побудувати ефективну співпрацю в некомерційному секторі та наведе три конкретні приклади моделей партнерства, що виправдали себе.

Дата: 9 червня 2017 р.

Час проведення: 12:15-13:00 (тривалість 45 хв).

Підключитися до вебінару необхідно о 12:10 (за 5 хвилин до початку).

Реєструватися можна за посиланням.

Підтвердження реєстрації та інструкції з налаштування комп'ютерного обладнання організатори надішлють учасникам на вказану електронну пошту.

Проект виконується Ресурсним центром ГУРТ у партнерстві з Мережею ОГС Естонії (NENO). Фінансова підтримка надана Міністерством закордонних справ Естонії.

Контакти

Коментарі

Євгенія Луценко   2596 днів тому   #  

Приймають кудись, а участь беруть )))
(у формі реєстрації)

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   2596 днів тому   #  

Дякуємо, пані Євгеніє :) Нам це відомо, на відміну від розробників сервісу. На жаль, кнопка прописана ними й не підлягає зміні під час конструювання вебінару.

  •   Пiдписатися на новi
Дарина Сиропара   2595 днів тому   #  

Чи можна подивитися запис вебінару?

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   2595 днів тому   #  

Так, пані Дарино! Опублікуємо наступного тижня.

  •   Пiдписатися на новi
Ольга Откидач   2579 днів тому   #  

Прохання повідомити як можна подивитися запис вебінару.

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   2579 днів тому   #  

Пані Ольго, запис можете переглянути за цим посиланням: https://gurt.org.ua/news/recent/39069/ Дякуємо, що користуєтеся порталом ГУРТ!

  •   Пiдписатися на новi
Ольга Откидач   2579 днів тому   #  

Дякую!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.