ГУРТ рекомендує скористатись можливістю отримати пільгове програмне забезпечення від Microsoft

Завдяки TechSoup українські неприбуткові організації та бібліотеки отримали можливість доступу до  продуктів Microsoft за ціною до 95% нижчою від ринкової вартості. Отримати на таких умовах продукти Microsoft - це унікальна можливість. Так Office Professional Plus коштуватиме організації всього 1180,00 грн., а Windows OS Upgrade - 472 грн. Це безпрецедентний випадок, яким варто скористатись та забезпечити комфортну роботу вашої організації від сьогодні та на майбутнє.

Звертаємо особливу увагу на такі продукти: 

1. Office Professional Plus.  

Це професійний пакет для організацій, який включає такі програми Office 2016: Access, Excel, InfoPath, OneNote, Outlook, PowerPoint, Publisher, Skype for Business, Word. Це повний пакет офісного програмного забезпечення для роботи з даними (включаючи обробку великої кількості інформації), текстом та презентаціями. Skype for Business дозволяє робити виклики на мобільні та стаціонарні телефони до 60 хвилин щомісяця.  

2. Project Professional.  

Зручний у користуванні професійний менеджер проектів та планер дозволяє стежити та ходом виконання проекту та конкретними завданнями, ресурсами, виконавцями. Створювати та керувати графіками проектів і витратами на них, керувати звітами, створювати табелі, за допомогою яких можна записувати час, витрачений на проект і не пов’язані з проектом дії, проводити облік робочих годин, виставляти рахунки та виконувати інші управлінські завдання. 

Ліцензійне програмне забезпечення значно підвищує захищеність вашої організації від кібератак та спрощує користування: автоматичні оновлення, технологічна підтримка тощо. 

"TechSoup опинився дуже важливим важелем в отриманні ліцензійного програмного забезпечення для Карітас України. Абсолютна більшість неприбуткових організацій в Україні не мають змоги закуповувати програмне забезпечення за повну вартість, тому пропозиції TechSoup є дуже привабливими. TechSoup допомагає оперативно отримати програмне забезпечення у зручний спосіб. Завдяки цьому наш фонд почав швидко переходити з безплатних продуктів з відкритою ліцензією, які далеко не так зручні у використанні, на ліцензійні продукти Microsoft", - ділиться досвідом Антон Логінов, IT Директор МБФ "Карітас України. 

Протягом 2016-2017 років TechSoup забезпечив українські неприбуткові організації та бібліотеки пільговим програмним забезпеченням на суму понад 6 мільйонів гривень. 

Весь перелік продуктів Microsoft, доступних на пільгових умовах, є на сайті TechSoup Україна: https://ukraine.techsoup.global.

Команда TechSoup Україна із задоволенням допоможе вам розібратись в програмах TechSoup та зорієнтує в процесі замовлення ПЗ. Телефонуйте або пишіть нам, будь ласка, за номером телефону 044 296 1052 чи на e-mail [email protected]  

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Бабич Ганна   176 днів тому   #  

варіант дійсно цікавий.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.