Бюджети участі: за що і як змагатися, – нова спецтема ГУРТа

ГУРТ розпочинає новий інформаційний сезон і запускає спецтему «Бюджети участі: за що і як змагатися», що триватиме протягом вересня-жовтня 2018 року. Запрошуємо долучатися до обговорення й ділитися власним досвідом у блогах, коментарях та на сторінках наших соціальних мереж (Facebook, Twitter).

У рамках спецтеми ми спілкуватимемося з експертами, розбиратимемося, як працюють бюджети участі в Україна та світі, розповідатимемо про цікаві проекти й успішні кейси.

Якщо у вас є ідеї для матеріалів, що стосуються партиципаторних бюджетів, будь ласка, пишіть їх під цим матеріалом або на електронну скриньку info@gurt.org.ua.

Редакція порталу ГУРТ запропонує інтерв’ю, статті, експертні опитування та огляди, покликані максимально розкрити тему демократичного процесу прийняття рішень, в якому кожен житель населеного пункту має змогу впливати, на що витрачати муніципальний бюджет.

Матеріали за темою:

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

Вікторія    39 днів тому   #  

...ніхто не пише про складнощі співпраці ГО з владою по темі Громадського бюджету, я автор проекту, скажу так, це просто жах, ...тотальна непрофесійність менеджменту від влади...та відсікання проектів на ранніх стадіях з темами не комфортними для влади (проекти розвитку демократії), не випустили навіть на голосування , маю висновок про належне доопрацювання проекту, але до чого причепитися таки знайшли...

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   39 днів тому   #  

Добрий день, пані Вікторіє!

Дякуємо за Вашу думку. Якщо Вам є що розказати, будь ласка, підготуйте блогозапис про свій досвід участі в конкурсі Громадської бюджетної комісії. Нашим читачам було б цікаво прочитати/дізнатися про різні аспекти цього процесу.

З повагою,
Катерина

  •   Пiдписатися на новi
Вікторія    39 днів тому   #  

...цікаві проекти -це малювати мурали, фінансувати популістичні речі, болото...

  •   Пiдписатися на новi
Вікторія    39 днів тому   #  

...мій кейс- це не брати участь у конкурсі Громадського бюджету, пуста трата часу та нервів...

  •   Пiдписатися на новi
Свиридюк Федір Юрійович   4 дні тому   #  

На уровне города влиять населению как по мне то это фантастика!
На сейчас большая часть населения которая имеет право голоса (в силу возраста) не имеет возможности следить онлайн за предложениями на что потратить деньги громады. Получать информацию по телевидению или радио, банально газет??? Так это пол беды, как получать ответ??? Звонком с стационарного телефона??? Письмом??? нереально глупая затея

Я вижу это лет через 50. Все имея биометрический паспорт сканируя чип на терминалах города голосуют за какие либо идеи куда потратить и где брать.
а сегодня предлагаю крепчать

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новi

Мої активи

Нові можливості з ГУРТом! 

Щоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.