bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Встигніть зареєструватися на навчання з підприємництва, що відбудеться вже у вересні
24.08.2022

Ресурсний центр ГУРТ, в межах проєкту Міжнародної організації праці «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні» за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, продовжує безоплатне навчання майбутніх підприємців та підприємців-початківців, які бажають отримати нові навички ведення підприємницької діяльності, започаткувати чи розвинути власну справу, навчитися писати бізнес-план, взяти участь у тренінгу «Розпочни свій бізнес». 

Програма навчального триденного тренінгу включає такі теми: пошук бізнес-ідеї, маркетинговий план, кадрове забезпечення, організація та управління, розрахунок собівартості, фінансове планування, стартовий капітал для вашого бізнесу, написання бізнес-плану. 

Фото з тренінгу «Розпочни свій бізнес», м. Івано-Франківськ

 

Якщо ви розмірковуєте з чого розпочати свій бізнес, які послідовні кроки робити та де можна отримати стартовий капітал, або потребуєте додаткових знань щодо відновлення роботи вашого бізнесу на новому місці - подавайте заявку на участь у тренінгу “Розпочни свій бізнес”.

В ході тренінгу всі учасники спробують себе у ролі підприємців через унікальну бізнес-гру, що розроблена Міжнародною організацією праці та відтворюється тільки сертифікованими тренерами в ході навчальної програми.

 

Графік проведення тренінгів та кінцевий термін прийому заявок: 

07-09 вересня м. Житомир (дедлайн 02 вересня)

10-12 вересня м. Рівне (дедлайн 02 вересня)

13-15 вересня м. Луцьк (дедлайн 07 вересня)

16-18 вересня м. Львів (дедлайн 09 вересня)

19-21 вересня м. Вінниця (дедлайн 12 вересня)

22-24 вересня м. Бердичів (дедлайн 15 вересня)

23-25 вересня м. Київ (дедлайн 17 вересня)

 

Обирайте зручну для вас дату навчання, реєструйтеся, отримуйте знання для започаткування власної справи та сприяйте відновленню економіки України разом!

Своїм досвідом підприємництва та відновлення роботи бізнесу після бойових дій у м.Охтирка, Сумської обл., ділиться учасниця тренінгу «Розпочни свій бізнес» Марія Бабич.

Відібрані учасники отримають лист-запрошення  від організаторів із усіма логістичними та програмними деталями на вказану у реєстраційній формі електронну адресу. 

Увага! Участь у тренінгах безоплатна. Організатори забезпечують учасників навчальними матеріалами та харчуванням під час проведення тренінгу. Будь-які транспортні витрати учасників або витрати на проживання не відшкодовуються. 

 

Тренінги проводяться Ресурсним центром ГУРТ у рамках проекту «Інклюзивний ринок праці для створення робочих місць в Україні», який здійснюється Міжнародною організацією праці за фінансування Міністерства закордонних справ Данії, та за підтримки Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України. 

Коментарі

Надія Бедікян   661 день тому   #  

А чи планується такий тренінг в Одесі?

  •   Пiдписатися на новi
Алла Журавель   660 днів тому   #  

Добрий день, пані Надіє. Місце проведення майбутніх тренінгів поки не визначено. Якщо вам важливо пройти тренінгове навчання якнайшвидше, можемо рекомендувати зареєструватися на онлайн тренінг, що буде викладатися за цією ж програмою https://gurt.org.ua/news/trainings/80298/

  •   Пiдписатися на новi
Надія Бедікян   660 днів тому   #  

Дуже вдячна!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.