bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінг та консультації «Безпека сайтів для правозахисників, громадських організацій та ЗМІ»

10-12 вересня 2015 року ГО «Інтерньюз-Україна» та eQualit.ie в рамках DSS380 (Digital Security School Ukraine) запрошує представників українських правозахисників, представників ЗМІ та громадських організацій взяти участь у тренінгу та консультаціях щодо захисту сайтів.

Під час тренінгу учасники дізнаються про основні загрози для сайтів своїх організацій (як зловмисники «ламають» сайти, як проводять DDoS-атаки тощо), а також дізнаються, як захистити свої сайти від цих загроз. Під час навчання тренери також проконсультують в особистому порядку кожного учасника з приводу безпеки сайту його організації.

Графік навчання та консультацій:

Тренінг у вигляді навчальних сесій відбудеться 10 вересня у два різні потоки:

-       один потік для «технічних» спеціалістів: веб-адміністраторів, системних адміністраторів – людей, які відповідають за технічну частину сайту організації,

-       другий потік для редакторів / менеджерів, відповідальних за роботу сайту.

Організатори вітають, якщо від кожної з організацій участь у тренінгу візьмуть два представники – редактор/менеджер та технічний спеціаліст.

11-12 вересня відбудуться персональні консультації з безпеки сайтів учасників. 11 вересня – для з учасників з областей України. 12 вересня – для учасників з Києва. 

Учасники з інших міст візьмуть участь у тренінгу та консультаціях впродовж двох днів - 10-11 вересня 2015 р.

Цільова аудиторія тренінгу:

-       менеджери ЗМІ, громадських організацій та правозахисники, які організовують роботу сайту організації (нетехнічні спеціалісти);

-       представники ЗМІ, громадських організацій та правозахисники, які відповідають за технічну частину сайту організації («технічні представники»)

Тренери:

-       Вадим Лосєв, представник ISC project (Вашингтон, США)

-       Володимир Н., представник eQualit.ie (Монреаль, Канада)

Місце проведення: офіс ГО «Інтерньюз-Україна», вул. Ризька, 15, Київ. План розташування офісу можна побачити тут.

Для того, щоб подати заявку на участь у тренінгу, заповніть, будь ласка, анкету за цим посиланням до 31 серпня.

Участь безкоштовна, організатори покривають витрати на проїзд і забезпечують харчуванням і проживанням під час проведення тренінгу.

Довідка: Тренінг відбувається у рамках DSS380 (Digital Security School Ukraine), спільного проекту компанії eQualit.ie (Монреаль, Канада) та ГО «Інтерньюз-Україна» (Київ, Україна).

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Ігор Рекун   1850 днів тому   #  

Важливо дуже і варто, необхідно.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.