bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Prometheus проводить набір на курс з основ програмування

Перша українська платформа масових відкритих онлайн-курсів Prometheus розпочала реєстрацію усіх бажаючих в офлайн-групи із вивчення основ програмування за легендарним гарвардським курсом CS50.

18 квітня 2016 року ГО «Прометеус» на першій українській платформі масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» (http://prometheus.org.ua/) безкоштовно відкриває доступ усім бажаючим до легендарного онлайн-курсу з основ програмування від Гарвардського університету «CS50» (http://bit.ly/1YK5Umk). Курс перекладено українською мовою за підтримки «Львівської ІТ Школи» (http://lits.com.ua/) та SoftServe (http://softserve.ua/ua/).

Для покращення сприйняття та засвоєння матеріалів курсу, в багатьох містах України на базі провідних вищих навчальних закладів та IT-компаній буде відкрито паралельне навчання в оффлайн-групах. Тут ментори 1-2 рази на тиждень упродовж години-двох допомагатимуть слухачам у проходженні онлайн-курсу, пояснюючи складні питання.

Курс розрахований на новачків у темі програмування, а також на тих, хто має невеликий досвід у написанні коду. Тривалість курсу - 12 тижнів. У програмі курсу буде проводитися вивчення концепцій абстракції, алгоритму, структур даних, інкапсуляції, керування пам’яттю, основ комп’ютерної безпеки. У курсі вивчатимуться декілька мов програмування (C, PHP и JavaScript), технології SQL, CSS і HTML тощо.

Для того, щоб зареєструватися в офлайн-групи - необхідно перейти за посиланням.

На даний момент до участі в  створенні груп долучилися навчальні заклади, громадські організації 16 міст з усіх куточків України. На даний момент ведуться перемовини з організаціями ще 3-х міст.

Офлайн-групи створено за підтримки та на базі Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут”, Національного авіаційного університету (м. Київ), Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка, Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, Луцького національного технічного університету, Наукового Товариства Одеського державного екологічного університету, Національного уніве рситету водного господарства та природокористування (м. Рівне), ГО “Старокостянтинів небайдужий” та Старокостянтинівського НВК “Спеціалізована школа І ступеня, гімназія” імені Сергія Бондарчука (м. Старокостянтинів, Хмельницької обл.), Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя та Стартап центру ТНТУ ім. І. Пулюя, Технічного коледжу ТНТУ ім. І. Пулюя, Національного технічного університету “Харківський політехнічний університет”, Харківського національного університету радіоелектроніки, Ужгородського національного університету, Українського Католицького Університету, Вільного простору “Майстерня” (м. Бахмут, Донецької області), учбового центру LevelUp та “IT-рух Дніпро” (м. Дніпропетровськ), Міжнародної біржі фрілансу Proffstore (м. Київ), школи програмування Ш++(м. Кіровоград), LITS | Lviv IT School (м. Львів), компанії Teamvoy - Software Engineers & Consultants (м. Львів), компані ї TranSoftGroup (м. Мукачево, Закарпатської обл.), IHUB Chernihiv (м. Чернігів).

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Лілія Коломієць   1514 днів тому   #  

Доброго вечера. Я також переходжу за посиланням, але зареєструватися не можу.

  •   Пiдписатися на новi
Антон Сененко   1514 днів тому   #  

Пані Ліліє! Ми вимушені були закрити реєстрацію через вичерпання вільних місць. Але завтра ми відкриємо реєстрацію на нові групи. Слідкуйте за анонсом тут: http://courses.prometheus.org.ua/courses/Prometheus/CS50/2016_T1/about

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.