bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Прес-тур до Верховної Ради України для регіональних журналістів

Український кризовий медіа-центр запрошує взяти участь у дводенному прес-турі до Києва, під час якого Ви ознайомитесь із роботою законодавчого органу України – Верховною Радою України. Дедлайн - 23 березня 2017 р.

Ви відвідаєте пленарне засідання та засідання комітетів ВРУ. Зможете поставити запитання народним депутатам України, дізнатися про особливості законодавчого процесу та спілкування в кулуарах, про реформування регламентних процедур та роботу колег центральних ЗМІ. Програма прес-туру також передбачає тренінги для учасників.

Детальна програма буде надіслана додатково.

До участі запрошуються редактори та журналісти із Львівської, Одеської, Запорізької, Дніпропетровської та Чернівецької областей, які висвітлюють політичні теми та цікавляться роботою органів державної влади та місцевого самоврядування.

Участь у прес-турі є безкоштовною. Витрати на проїзд (поїздом або автобусом за наявності оригіналів квитків), проживання та харчування компенсуються організаторами.

Кількість учасників прес-туру обмежена.

Для участі просимо заповнити анкету за посиланням до 19-00 23 березня 2017 року.

Підтвердження участі відібрані учасники отримають 24 березня до 19-00.

За додатковою інформацією звертайтеся, будь ласка, до Юлії Тьоткіної за телефоном +38 067 791 59 20 або електронною поштою [email protected].

 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

Иванова Татьяна   2146 днів тому   #  

Добрий день! Цікаво, а для журналістів із Донецької області буде організовано такий тур? Дякую

  •   Пiдписатися на новi
Юлія Тьоткіна   2146 днів тому   #  

Напишіть, будь ласка, на адресу [email protected]
дякую

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.