bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Тренінги з підвищення правової грамотності (Бердянськ)

Німецька федеральна компанія GIZ, яка діє за дорученням Уряду Німеччини, запрошує громадських активістів із Бердянську, Маріуполя та наближених районів до участі у тренінгах із правової тематики. Дедлайн - 26 березня 2017 р.

Тренінг проходитиме у Бердянську 3-4 квітня 2017 року та буде присвячений питанням захисту прав внутрішньо переміщених осіб (ВПО), зокрема будуть висвітлені питання законодавчого регулювання прав ВПО, аспекти дотримання соціальних прав ВПО,  правовий аналіз випадків дискримінації, роботи із персональними даними та правові аспекти регулювання насилля у сім’ї. Також у семінарі буде висвітлено законодавчі гарантії надання безоплатної правової допомоги.

Тренінги проводяться за підтримки Регіонального центру з надання вторинної правової допомоги у Запорізькій області та Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

До участі у тренінгу запрошуються представники громадських організацій із Бердянську, Маріуполя, Приморську,  Більмака, Комиш-Зорі, Розівки, Полог  та міст і селищ даних районів, що працюють із ВПО та зацікавлені у правовій тематиці.

Організатори забезпечать учасників обідами та кава-паузами. Учасникам із інших міст надається відшкодування проїзду автобусом за умови надання оригіналів фіскальних білетів, а також забезпечується проживання у готелі «Бердянськ» (1 ніч).

Для участі у тренінгу, будь ласка, заповніть анкету за посиланням:

Кінцевий термін подання заявки – 26 березня 2017 року.

Результати відбору учасників будуть повідомлені електроною поштою 27 березня 2017 року.

Матеріал опублікований у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією уряду США. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.