bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Відбір учасників на Літню школу соціального підприємництва та соціальних інновацій

Релігійна Місія РКЦ «Карітас-Спес Україна» в межах проекту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні» запрошує представників громад та парафіяльних активістів  взяти участь у 5-денній літній школі.

Більше можливостей для навчання та розвитку у розділі «Тренінги»

Релігійна Місія Римсько-католицької церкви “Карітас-Спес Україна”в межах проекту «Зміцнення місцевої самоорганізації та громадської активності в Україні» (за підтримки уряду Німеччини та Фонду німецьких католиків «Реновабіс») запрошує представників громад та парафіяльних активістів  взяти участь у 5-денній літній школі соціального підприємництва та соціальних інновацій.

До участі у літній школі запрошуються учасники тренінгів із соціального менеджменту, які відбувалися 29-30.06 та 01-02.07, а також Нові активні парафіяни від Дієцезій РКЦ «Карітас-Спес Україна», які планують реалізовувати соціальні проекти.

Тренінг будуть проводити тренери, які мають не тільки теоретичні знання, а також багаторічний практичний досвід.

Учасники ознайомляться із питаннями: що таке інновації; типи  та види соціальних інновацій; етапи впровадження інновацій; інновація та інтелектуальна власність; чим відрізняється соціальне підприємництво від соціальної корпоративної відповідальності, бізнесу та громадської/благодійної діяльності; бізнес-процеси соціального підприємництва; результати та доходи соціального підприємництва.

Дати проведення літньої школи: 29 липня  - 02 серпня 2019 року

Місце проведення - табір Карітас-Спес (с. Яблуниця, Івано-Франківська область)

Участь безкоштовна. Карітас-Спес Україна компенсує всі витрати пов`язані із участю у тренінгу представників громад. Карітас-Спес Україна забезпечить учасників проживанням, харчуванням, а також відшкодує транспортні витрати (потяг, автобус).

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Усім кандидатам необхідно буде заповнити реєстраційну форму:

https://docs.google.com/forms/d/1fquCx5Btz2-5ushT_XvjGv5F5JyLjgKxYNkONTMxSqE/edit

Пріоритет при відборі учасників буде надаватися особам, які пройшли тренінг на тему соціального менеджменту, створити карту соціальних проблем та підготували чернетку соціальних проектів.

Новим учасникам  необхідно представити інформацію про проект громади: опис проблеми із зазначенням цільових груп, завдання та очікувані результати для громади (гугл-форма).

Останній день прийому заявок до участі: 12 липня 2019 року, 23:59.

Додаткову інформацію можна отримати: communityservices.caritasspes@gmail.com  

Контакти

  • communityservices.caritasspes@gmail.com
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 1  - Нi  

Коментарі

ОЛЕНА ТІТОВА   562 дні тому   #  

Підкажіть,чи будуть такі тренінги вашою організацією проводитися ближче до центру.Вдруге не подаю заявки,бо добратися дуже складно.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.