bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

AIESEC в Україні: ІТ є засобом покращення роботи та підвищення професіоналізму

AIESEC

AIESEC – це міжнародна молодіжна громадська організація, що об’єднує студентів та нещодавних випускників ВНЗ із метою розвитку лідерського та професійного потенціалу молодих людей та позитивного вкладу в суспільство.

AIESEC об’єднує 86 тисяч молодих людей в 124 країнах світу та співпрацює із більше, ніж 2400 університетами. В Україні AIESEC існує з 1994 року та представлений зараз у 21 місті.

Основною ціллю діяльності організації є мир та реалізація людського потенціалу, що реалізовується через головний вид діяльності – організацію міжнародних програм та соціальних освітніх проектів.

 ВМГО "АЙСЕК в Україні"

Оскільки організація існує по всьому світу, завжди є необхідність спілкування, знаходження відповідних програм стажувань, пошуку можливостей. Та й в Україні є потреба в ефективному відборі на стажування, наборі нових членів організації, проведенні інтерв'ю з іноземними стажерами, що хочуть взяти участь у соціальних проектах в Україні.

Саме тому у своїй діяльності ми кожного дня використуємо ІТ-продукти. Основою програм стажування та комунікації є  база пошуку та знаходження стажувань internships.aiesec.org та основний сайт aiesec.ua. Під час роботи потрібна постійна комунікація та зв'язок зі стажерами, представниками інших представництв в Україні та за кордоном. Тому з лютого у нас з'явивися мобільний додаток AIESEC World. Процес відбору на програми та соціальні проекти, планування й організація проектів відбувається на базі простору podio.com.

Для досягнення головної місії організації необхідне залучення молоді до соціальних проектів та участі в міжнародних програмах стажувань. Саме тому важливим є наслідування трендів технологій і дизайну. ВМГО «АЙСЕК в Україні» у своїй діяльності користується наданими можливостями та розробляє свої засоби. Саме тому з’являється можливість доступу до молоді. Наприклад, лише з цього серпня у всіх користувачів з’явилася можливість бачити всю базу проектів у межах програми стажувань. Раніше доступ був лише у членів організації. Це відбулося завдяки зміні головної бази програм стажувань. А відкритий нещодавно мобільний додаток у майбутньому може стати платформою для об’єднання усіх членів організації та учасників програм стажувань. Зараз організація знаходиться на шляху перетворень та змін, що можливі лише із залученням ІТ. Саме тому цей аспект має велике значення.

З досвіду залучення, а також зміни ІТ-продуктів, які мала наша ооганізація, є декаілька висновків:

1) ІТ- продукти не є вирішенням проблеми, але правильне використання ресурсів і правильний час можуть стати основним рушієм до покращення діяльності;

2) необхідно підходити до залучення нових технологій з точки зору стратегічного планування та враховувати всі можливі аспекти;

3) нехтування підтримкою професіоналів краще уникнути, оскільки це впливає на якість роботи та реалізацію проектів організації.

Але гловним залишається висновок, що ІТ є засобом покращення роботи, підвищення професіоналізму та орієнтування на учасників програм і членів організації, що є першочерговим аспектом ефективності.   

Світ без кордонів

***

Історія бере участь у конкурсі «Використання ІТ-інструментів у діяльності ГО: рецепти успіху», що проводить Корпорація Microsoft у партнерстві з Ресурсним центром ГУРТ.

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 0  - Нi  

Коментарі

Катерина Полякова   2387 днів тому   #  

Пані Ярославо, будь ласка, надішліть на мою пошту polyakova@gurt.org.ua Ваш контактний номер телефону, аби ми могли зв'язатися з Вами з приводу участі в Дні інформаційних технологій для НУО.
З повагою,
редактор порталу ГУРТ
Катерина Полякова

  •   Пiдписатися на новi
Ярослава Лозовецька   2387 днів тому   #  

yaroslava.lozovetska@aiesec.net

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.