bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

ІТ-волонтери залюбки допомагають громадським організаціям: рецепт успіху від ГС «Волі громади»
25.11.2016

Громадська спілка «Воля Громади» об’єднує в собі в тому числі і громадські організації з досвідом роботи з молоддю понад 16 років. Серед реалізованих проектів – етнічні щорічні свята Трійця та Івана Купала, екологічні заходи «Подаруй Землі Квітку» та «Clean Up the World Weekend – Ukraine». 

Враховуючи велику кількість проектів громадської спілки, існувала реальна потреба у вирішенні завдань із залученням спеціалістів в сфері інформаційних технологій. Дуже часто ці завдання  вирішувалися самотужки, адже в спілці є свої програмісти та дизайнери. Але завдань ставало все більше. Ми зрозуміли, що потреба у підтримці ІТ існує не тільки у нас, але й у всіх громадських організацій, і було б добре, якби був майданчик, де цю підтримку можна було б отримати.

Так і виник проект «ІТ Толока», де громадські організації можуть описати свої потреби в логотипі, оголошенні, презентації, сайті, а ІТ-активісти – допомогти у вирішенні цієї проблеми.

Проект корисний для обох сторін, оскільки ІТ-активісти – це переважно студенти ВНЗ, що мають достатньо амбіцій, аби застосовувати отримані знання на практиці, а також допомогти громадській ініціативі поширити інформацію про соціальну проблему.

За півтора року існування проекту відгукнулося понад 340 волонтерів, готових ставити завдання та виконувати їх. В результаті було поставлено 40 завдань.

Для ІТ-спеціаліста потрібно декілька хвилин, щоб змінити код в структурі сайту громадської організації, створити форму опитування чи налаштувати e-mail розсилку, а для громадської організації – це неоціненна допомога, яка прискорить вирішення поставлених перед нею завдань.

***

Рецепт успіху бере участь у конкурсі «ІКТ для підвищення ефективності ОГС», що оголосив Ресурсний центр ГУРТ. Ваші коментарі під цим матеріалом, додані до 11 грудня 2016 року включно, допоможуть його авторам перемогти.

Контакти

Коментарі

Оксана Григоренко   2791 день тому   #  

ІТ Толока – чудовий проект, що дозволяє оперативно вирішити нагальні для громадських організацій ІТ-питання. Хочеться, щоб таких дієвих ініціатив було більше, тоді й стануть відчутними для нашого суспільства зміни, яких прагнемо і які потроху таки відбуваються.
Бажаю натхнення і наснаги організаторам проекту ІТ-Толока у подальшій діяльності! Дякую :) за реальну допомогу.

  •   Пiдписатися на новi
Олександр Малицький   2784 дні тому   #  

Миколаївська екологічна органзація "Зелений рух" випускає незалежну екологічну газету для безкоштовного цільового поширення ВНЗ, бібліотекам і лікарням а також ін. установам. Є проблеми з фахівцями газетної справи. Яким чином ми могли би скористатися Вашими послугами для підвищення професійного рівня наших працівників?
З повагою, голова МГО "Зелений рух" Олександр Малицький 093-5549446

  •   Пiдписатися на новi
Естер Андріяко   2784 дні тому   #  

Хоч я теж учасник (для громадських колег), але щиро підтримую УСІХ інших і кажу усім вам, що ВИ - МОЛОДЦІ! Так тримати!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.