bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Місяць поваги до прав інтелектуальної власності на порталі ГУРТ
12.09.2016

З 12 вересня до 9 жовтня 2016 року на порталі ГУРТ триватиме Місяць поваги до прав інтелектуальної власності. До його наповнення можуть долучитися всі охочі, запропонувавши для публікації тематичні новини чи блоги.

Редакція ж порталу у рамках Місяця запропонує матеріали, які допоможуть у боротьбі з недобросовісною конкуренцією, розкажуть про функціонування Creative Commons і Free Art License, легітимізацію програмного забезпечення в Україні, міжнародні кейси порушення правил використання ліцензійного софту, забезпечення прав авторів тренінгових матеріалів, ресурси для самоосвіти в галузі захисту прав інтелектуальної власності; дадуть поради, як реагувати на порушення авторських прав та як ідентифікувати піратську продукцію й ефективно захиститися від неї.

На читачів чекають цікаві інтерв’ю, огляди, добірки, статті, покликані максимально охопити тему інтелектуальної власності та її захисту. Запрошуємо долучатися до обговорень, писати блоги, коментувати матеріали й пропонувати теми, які вас турбують.

Стежте за нами на Facebook-сторінці та в Твіттері й дізнавайтеся новини з життя громадянського суспільства України першими!

Матеріали за темою: 

Автор банерів – Олександра Михайлуца

Контакти

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.