bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Топ-10 можливостей для тих, хто постраждав у ході конфлікту на сході України

До вашої уваги топ-10 можливостей для постраждалих внаслідок конфлікту, який розгорнувся на сході України. Ресурсний центр ГУРТ підготував добірку актуальних та корисних пропозицій. 

1. Центр культурного менеджменту (Львів) у межах проекту «Містки громадської активності» оголошує прийом заявок на участь у триденному семінарі з культурних та креативних індустрій, що пройде в Запоріжжі. Цільовою аудиторією семінару є внутрішньо переміщені особи з Львівської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, підконтрольних територій Донецької та Луганської областей України, які планують запускати/розвивати власні бізнес-проекти в сфері ККІ. Дедлайн – 21 грудня 2016 року.

Детальніше – тут

2. Донецька обласна організація «Комітет виборців України» запрошує представників громадських організацій Донеччини та Луганщини на тренінг «Із журналістом на ти або ефективні медіакомунікації». Заходи відбудуться 22 грудня у Краматорську та 24 грудня в Бахмуті.

Детальніше – тут.

3. Благодійний фонд «Карітас Харків» запрошує ВПО в м. Харкові отримати грант на навчання за курсом «SMM для ВПО». Навчання починається в січні 2017 року. Дедлайн – 26 грудня 2016 року.

Детальніше – тут

4. ПРООН в Україні оголошує конкурс на заміщення вакансії антикорупційного спеціаліста. Актуальні 2 позиції – у Краматорську та Сєверодонецьку. Дедлайн – 30 грудня 2016 року.

Детальніше – тут

5. ПРООН в Україні оголошує про відкриття вакансії «Спеціаліст з фіскальної децентралізаціі» у м. Краматорськ. Дедлайн – 1 січня 2017 року.

Детальніше – тут

6. Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» запрошує осіб, які в результаті конфлікту на сході України втратили свій малий бізнес або втратили роботу, але мають ефективний план використання гранту для організації власного малого підприємництва, подавати заявки на участь у проекті «Допомога для відновлення та розвитку самозайнятості». Проект охоплює райони та міста Донецької області. Дедлайн - 31 грудня 2016 року.

Детальніше – тут.

7. Чеська гуманітарна організація «Людина в біді» повідомляє про початок прийому заявок на отримання грошових грантів у рамках проекту «Стимулювання створення нових робочих місць для ВПО». Проект підтримує малий та середній бізнес, що має потенціал до розширення та створення нових робочих місць для громадян України, котрі мають статус ВПО та постійно проживають на території Донецької області. Дедлайн – 10 лютого 2017 року.

Детальніше – тут.

8. Проект USAID «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», спрямований на розширення економічних можливостей внутрішньо переміщених осіб та представників місцевих громад через створення робочих місць і підтримку мікро-бізнесу, запрошує взяти участь у регіональних форумах «Економічні можливості постраждалим від конфлікту», що відбуваються у грудні 2016 року. Під час Форумів будуть обговорюватись перспективи започаткування та розвитку бізнесу, як ВПО, так і представниками місцевої громади, що матиме на меті покращити економічне становище жителів області, сприяти створенню  нових робочих місць, зменшити навантаження на ринок праці у зв’язку з ситуацією на Донбасі.

Детальніше – тут.

9. Всеукраїнська благодійна організація «Конвіктус Україна» в рамках реалізації проекту «Мобілізація жінок-переселонок проти домашнього та гендерно-орієнтованого насильства» оголошує конкурс субгрантів (фінансування третіх сторін). Географія конкурсу – м. Київ, Київська, Донецька, Луганська, Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Запорізька, Одеська, Черкаська області. Дедлайн – 15 січня 2017 року.

Детальніше – тут

10. Ініціативна група Попаснянського району Луганської області шукає партнерів для втілення проекту «Відновлення житла та надання роботи переселенцям і мешканцям прифронтових територій». Для забезпечення новосельців роботою є декілька бізнес-планів. Саме для їх втілення відбувається пошук партнерів серед грантодавців.

Детальніше – тут.

Аудіо-версію слухайте на ГУРТрадіо.

Матеріал підготовлений у рамках спеціального медіа-проекту «Інформація для свідомих дій: почуй голос постраждалих внаслідок конфлікту на сході України», що  впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні. 

Контакти

Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 3  - Нi  

Коментарі

  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.