bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Ірина Ярмоленко: «Ми працюємо з інформацією та створюємо дієві комунікаційні програми»
27.07.2015

Сьогодні понеділок, а це значить, що на Вас чекає наступна історія успіху підприємниці, підтриманої Ресурсним центром ГУРТ. Цього разу мова йтиме Ірину Ярмоленко, котра брала участь у проекті «Розвиток жіночого підприємництва в Україні», що впроваджувався за фінансової підтримки Всесвітньої єврейської допомоги. Детальніше про досягнення Ірини читайте нижче.

***

Ірина Ярмоленко навчалася на тележурналіста, диктора, ведучу. Нині вона голова громадської організації «Центр суспільних комунікацій», а також консультант управління зв’язків із громадськістю Житомирської міської ради. Свій успішний шлях підприємницької діяльності дівчина розпочала з того, що стала ідейним натхненником створення комунікаційного партнера «Діалог». Це інформаційно-консультативне агентство для підприємців та інших осіб, які хочуть просувати свій бізнес.

«Якщо окреслити сферу нашої діяльності, то ми працюємо з інформацією: організовуємо круглі столи, тренінги, спецподії, корпоративні заходи, інформаційні, соціально-відповідальні кампанії, також розробляємо промови, сценарії, виступи. Важливо й те, що, маючи власне виробництво, ми супроводжуємо свою діяльність усіма видами поліграфічних послуг», – розповідає Ірина.

За словами Ірини, стартом для проекту була її зустріч із товаришем Олександром Лобовим. Під час довгої розмови вони зрозуміли, що у кожного є специфічні знання, які можна об’єднати для спільної справи. Так друзі вирішили заснувати бізнес, почали шукати приміщення, працівників.

У партнера Ірини на той момент уже працювала своя типографія, а в неї були досвід і знання. Стартовий капітал становив менше п’яти тисяч гривень. У цю суму входили оренда приміщення, комп’ютер і канцелярія. На сьогодні ж у штаті підприємства працює четверо творчих працівників.

До комунікаційного партнера «Діалог» клієнти найчастіше звертаються за консультативними і журналістськими послугами (допомога з прес-релізами, організація конференц-заходів) та з поліграфічними потребами (друк банерів, листівок).

Особливу роль у становленні Ірини як підприємниці відіграла участь у проекті «Розвиток жіночого підприємництва в Україні», що впроваджувався Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Всесвітньої єврейської допомоги. В межах проекту Ірина відвідала низку тренінгів, які перевернули її свідомість. «Я остаточно зрозуміла, що хочу займатися бізнесом і цьому бажанню потрібно надавати форми. Найважливіша зміна у нашій справі з того часу – це поява найманих працівників. Крім того, я усвідомила, що надалі не можна рухатися хаотично, потрібно ставати юридичною особою, напрацьовувати авторитет і ставати найкращими в своїй сфері», – зауважує підприємниця.

Найбільшою перешкодою, яку слід оминати в підприємницькій діяльності, Ірина вважає страх і доповнює: «Важливо обрати партнера, з яким буде комфортно працювати, а це довгий процес спілкування, пошуку своїх сильних і слабких сторін, самоаналіз. Далі – пошук працівників та оцінка їхнього рівня заробітної платні. Розчарування та прощання – це дуже б’є по всьому: по гаманцю і по серцю. Але все має право на життя, якщо розвиватися й робити висновки. І нарешті фінанси. Ціни та послуги в період нестабільності зростають».

Комунікаційний партнер «Діалог» вважає, що зараз як ніколи активним підприємствам, організаціям або ж просто цікавим амбітним особам не можна мовчати про себе. Саме тому ціль Ірини та її команди – у розробці та втіленні дієвих комунікаційних програм для соціально-відповідальних осіб і організацій.

Для того, щоб ефективно просувати свій бізнес, Ірина Ярмоленко рекомендує зрозуміти, хто є Вашим клієнтом, розібратися в його психології, визначити підхід та перелік конкретних послуг, які Ви можете йому надати. «Якщо виникає бажання створити щось нове, потрібно за це братися, не відкладати на завтра. Знаходьте людей, із якими у Вас спільні ідеї щодо бізнесу; шукайте партнерів, хороших підрядників, котрі Вас не підведуть; піарте свій бізнес, впроваджуйте інновації, – радить Ірина і насамкінець зауважує: Якщо ти здатний усміхатися життю, життя завжди посміхнеться тобі у відповідь».

Аудіо-версію історії успіху слухайте на ГУРТрадіо

Над історією успіху працювали  учасники ГУРТрадіо Кемпу Роман Матвіюк, Леоніда Пономарьова, Крістіна Устименко

Хочете ефективніше розвивати свій бізнес? Користуйтеся Довідником підприємця на порталі ГУРТ

Проект «Розвиток жіночого підприємництва в Україні» покликаний допомогти реалізувати підприємницький потенціал та відкрити власну справу жінкам, активізувати ініціативи взаємодопомоги та зв’язки між підприємницями Вінницької, Житомирської, Полтавської, Черкаської та Чернігівської областей. Проект впроваджується Ресурсним центром ГУРТ за фінансової підтримки Всесвітньої Єврейської допомоги. 

Контакти

Коментарі

Тараненко Ганна   3220 днів тому   #  

Дуже цікавий проект та мотивуюча історія успіху! Мені дуже сподобалась Ваша порада підприємцям-початківцям - боротися зі своїм страхом. Погоджуюсь, що часто це стає основним бар'єром на шляху до успіху. Скажіть, будь ласка, а як Ви вирішили приєднатися до проекту «Розвиток жіночого підприємництва в Україні»?

  •   Пiдписатися на новi
Ірина Ярмоленко   3215 днів тому   #  

Дякую)
Порадила гарна знайома, бізнес-леді)
А Вам раджу відстежувати Гурт)

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.