bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Людмила Безсонова про оподаткування ресурсів, які залишаються в організації (аудіо)

21 листопада 2013 на Форумі з організаційного розвитку відбулося живе консультування із Людмилою Безсоновою, бухгалтером Ресурсного центру ГУРТ.  Як ми і обіцяли - до Вашої уваги аудіо-подкаст про оподаткування ресурсів неприбуткових організацій, які залишаються в організації на кінець наступного року.

"Багато неприбуткових організацій вважають, що їм потрібно заплатити податок за невикористані кошти з попереднього року. Така думка з`явились через те, що у нашому Податкову кодексі є стаття 157.11, яка звучить так: "У разі якщо доходи неприбуткових організацій, отримані протягом звітного (податкового) року з джерел, визначених пунктом 157.5 цієї статті, на кінець першого кварталу року, що настає за звітним, перевищують 25 відсотків загальних доходів, отриманих протягом такого звітного (податкового) року, така неприбуткова організація зобов'язана сплатити податок із нерозподіленої суми прибутку....." Але я хочу прояснити цю ситуацію.  Варто звернути увагу на те, кого стосується ця норма. А це організації, які перераховані в статті 157.5: організації, які мають код неприбутковості 0011 і називаються "інші, ніж визначені в підпункті "б" пункту 157.1 статті 157 розділу III Кодексу ( 2755-17 ), юридичні  особи, діяльність яких не передбачає отримання прибутку згідно з  нормами відповідних законів...". Тобто, це організації, які не мають розповсюджені коди 005 та 006 (як благодійні та громадські організації).  Це стосується організацій, які не отримали цей код діяльності".

СЛУХАЙТЕ повний коментар у форматі аудіо-подкасту:

 

 

Alternative content


скачати на Cpod.Co

 Слухайте також свіжі аудіо-інтерв'ю від ГУРТа: 

 Увага! Копіювання доступне лише для зареєстрованих користувачів порталуГУРТРеєстрація займає менше однієї хвилини. 

Контакти

  • https://gurt.org.ua/
Share
Чи вважаєте цей матеріал корисним + Так 4  - Нi  

Коментарі

Людмила Бойко   2310 днів тому   #  

Пані Людмило та дорогі колеги з ГУРТа, щиро вдячні за оперативний коментар. Щасливих передсвяткових днів. З повагою Л.Бойко

  •   Пiдписатися на новi
Любов Єремічева   2309 днів тому   #  

А Вам, пані Людмило, дякуємо за те, що слідкуєте за оновленнями порталу і так щиро реагуєте!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.