bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Місяць підтримки української армії на порталі ГУРТ
02.05.2016

Із 2 травня по 11 червня 2016 року на порталі ГУРТ триватиме тематичний Місяць підтримки української армії. У цей нелегкий час ми усвідомлюємо важливість допомоги українським військовим, а також громадським, благодійним і волонтерським ініціативам, які їх підтримують, в боротьбі проти російської агресії на сході України.


Протягом квітня 2016 року ГУРТ разом із Бородянським Центром соціально-психологічної реабілітації населення та Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників АТО організували 5-ту Всеукраїнську школу самодопомоги, учасники й учасниці якої тепер готові до впровадження цієї ефективної технології для підтримки українських бійців, що повертаються із зони АТО, а також інших наших співвітчизників, котрі постраждали внаслідок військового конфлікту на Донбасі. Зважаючи на це, протягом Місяця підтримки української армії ми ознайомимо вас із історіями успіху учасників 5-ї Всеукраїнської школи самодопомоги, надамо більше інформації про освітні, трудові, правові, інформаційні, реабілітаційні можливості для бійців і ветеранів АТО, розповімо про те, як можна допомогти українській армії різними способами, підготуємо низку інтерв’ю з громадськими, благодійними та волонтерськими ініціативами, що займаються підтримкою українських військових.

Традиційно закликаємо вас долучатися до обговорень, писати блоги, коментувати матеріали й пропонувати до розгляди теми, які вас турбують.

Матеріали за темою: 

Авторка банера: Олександра Михайлуца

Контакти

Коментарі

Ірина Макарова   2856 днів тому   #  

Гарна ідея!
Ось тут сюжет про потужну волонтерську ініціативу, думаю, буде доречним:
https://youtu.be/IdfAs7KplG0
Безпосередньо ініціатива "Маскувальна сітка для Армії руками волонтерів", про яку йдеться - тут: https://www.facebook.com/camouflage.for.ua

  •   Пiдписатися на новi
Леонід Підчибій   2855 днів тому   #  

е-книга "Конфіденційна психологічна самодопомога" (звіт для військових льотчиків, цивільних пілотів та спецпризначенців)

http://aeroabc.blogspot.com/p/blog-page_26.html

  •   Пiдписатися на новi
Омельченко Валерія   2854 дні тому   #  

Ірино, Леоніде, ми раді, що ви стежите за матеріалами Місяця та ділитеся інформацією! Дякуємо!

  •   Пiдписатися на новi
Мар'ян Присяжнюк   2848 днів тому   #  

Валеріє, якщо Вам цікаво і маєте ідеї, долучайтесь, будь ласка, до мого мистецького проекту про родини загиблих українських героїв Жива Пам'ять. Ось тут лінк про нього. https://www.youtube.com/watch?v=pe-FPfSyKek

  •   Пiдписатися на новi
Омельченко Валерія   2838 днів тому   #  

Дякуємо за цікаві ініціативи! Ваш проект став частиною нашого огляду практик підтримки української армії - https://gurt.org.ua/news/recent/32524/

ГУРТ завжди радий писати про корисні проекти та ідеї.

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.