bg-img bg-img bg-img
Увiйти в ГУРТ
Забули пароль?

Ще не з нами? Зареєструйтесь зараз

Місяць соціального підприємництва на порталі ГУРТ
01.10.2015

Портал ГУРТ розпочинає Місяць соціального підприємництва, який триватиме з 1 по 31 жовтня 2015 року. Наша редакція запропонує теми, дискусії, інтерв’ю з експертами, опитування й огляди успішних прикладів соціального підприємництва в Україні та світі, в яких ми розкриватимемо поняття, особливості роботи й важливість соціальних підприємств.

Соціальне підприємництво – це бізнес, прибуток від якого спрямовується на вирішення соціальних проблем, таких, як боротьба з бідністю, захист прав людини, охорона навколишнього середовища тощо.

Соціальне підприємництво стає реальним механізмом розв’язання проблем суспільства, і в Україні з’являються нові приклади такої роботи. Запрошуємо Вас долучитися до обговорення цієї теми на порталі ГУРТ. Ваші думки та досвід допоможуть нам розкрити складну і водночас надзвичайно актуальну тему соціального підприємництва.

Коментуйте матеріали, пропонуйте свої теми, створюйте блогозаписи, присвячені соціальному підприємництву. Разом ми зможемо напрацювати корисні поради, які стануть в нагоді усім, хто займає активну громадську позицію!

Матеріали за темою:

Історії успіху підприємців, підтриманих Ресурсний центром ГУРТ у 2014-2015 рр.:

Контакти

Коментарі

Тимчук Тарас    3046 днів тому   #  

https://gurt.org.ua/interviews/20600/ на ГУРТі був ще один матеріал на цю тему

  •   Пiдписатися на новi
Катерина Полякова   3046 днів тому   #  

Дякую, Тарасе) Додамо до списку!

  •   Пiдписатися на новi
  •   Пiдписатися на новiЩоб розмістити свою новину, відкоментувати чи скопіювати потрібний текст, зареєструйтеся та на портал.